czwartek, 12 czerwca 2014

As kielichów

Jedna z piękniejszych kart w tej talii.Dwoje kochanków zanurzonych w wodzie.Mężczyzna całkowicie poddaję się nurtowi wody-uczuć i próbuję złączyć się pocałunkiem z kobietą siedzącą w muszli.

Tak jak perła potrzebuję sprzyjających warunków i czasu do pełnego ukształtowania , tak pojawiające się uczucie miedzy dwoma osobami potrzebuję czasu aby rozkwitnąć w pełni.

As kielichów to jak wszystkie asy faza początkowa, moment gdy coś czujemy, uświadamiamy sobie ,czegoś pragniemy,chwytamy daną nam szanse.
Ta karta przynosi pierwszy podryg serca,spocone dłonie, delikatność i lekką obawę czy aby tej naszej perły nie uszkodzimy. Jesteśmy tu bardzo delikatni, ostrożni bo nie chcemy stracić tego co zawładnęło naszym sercem.
Tu uczucie jest czyste ,piękne i niewinne .Tu jeszcze nie niszczymy tej pięknej chwili obawami , myśleniem co dalej ale poddajemy się swojemu sercu.
As kielichów to najpiękniejsza faza miłości bo to miłość czysta piękna i niewinna.

W tej karcie objawiają się także nasze zdolności twórcze, kierowanie się intuicją. Kiedy karta reprezentuję nas mówi że jesteśmy pełni miłości, współczucia i empatii dla drugiego człowieka.

W negatywnym wydźwięku zwraca uwagę na zbyt dużą emocjonalność ,przeżywanie wszystkiego głębiej mocniej .

2 komentarze: