poniedziałek, 19 października 2015

Rycerz kielichów- Poszukiwacz miłości idealnej.


Spiral tarot.
Na obrazie mężczyzna z kielichem w dłoni-symbolem uczuć. Na kielichu wygrawerowany jest znak zodiakalnych Ryb(dla mnie osobiście ta karta częściej pokazuję znak Skorpiona ). Z samego pucharu promieniuje blask składający się z 10 promieni może to nawiązywać do pełni uczuć z karty 10 kielichów. W tle widać konie pojącego się przy jeziorze i dwa drzewa tworzące jakby bramę.To, co jest ważnym elementem na tej karcie to ropucha-symbol oczyszczenia.

Rycerz kielichów to najbardziej uczuciowa postać z rycerzy w tarocie. Dlatego często jako zawody pokazuję pisarzy, poetów, aktorów ludzi, którzy wkładają serce w swoją pracę i ich wyobraźnia nie ma granic.
W miłości karta ta wskazuję mężczyznę, który szuka swojego ideału kobiety. Niestety albo stety ideałów nie ma ;) i tu zaczynają się dla niego schody, bo któż na dłuższą metę zadowoli takiego mężczyznę.
Jest to wieczny poszukiwacz miłości doskonałej, pełnej dającej mu ciągłe fale uniesienia taką jak przy pierwszym, podrygu serca a takiej miłości nie ma. Uczucie ewoluuje zmianie się dostosowuję do obojga partnerów,niestety nasz bohater podąża za swoim wyobrażeniem co czyni go nieszczęśliwym.
Ponieważ ma swoje spojrzenie na uczucie w życiu codziennym staje się kochankiem biegłym w sztuce seksualnego spełnienia, który może pozostać z partnerką tak długo jak będzie ona podsycać w nim namiętność i żar, którego pragnie.
Jeśli chodzi o cechy charakteru możemy liczyć na partnera,który umie uwieść słowem, napisać wiersz, przyjść z bukietem kwiatów bez okazji i planować romantyczne kolacje we dwoje.
Niestety brak temu panu praktycyzmu, więc jeśli nie spełnia się zawodowo w dziedzinie bliskiej jego sercu trudno mu będzie znaleźć satysfakcje w przyziemnym zawodzie czy stałą pracę.

Często karta pokazuję mi mężczyzn,którzy szukają starszej kobiety dobrze sytuowanej finansowo ,którą mogą oczarować ,dać rozkosz seksualną a ona da im finansową stabilizację na jakiś określony czas …dopóki będzie im taki układ odpowiadał.
Karta również pokazuję wszelkie zaproszenie, propozycje spotkanie ze strony osoby, o którą pytamy.
Bardziej przyziemnie karta może wskazywać na oczyszczanie czyli kąpiel, zwykły prysznic lub w kontekście ezoterycznym oczyszczanie energetyczne z podłączeń czy blokad.Filmy w tej karcie to gatunek głównie romansowy czasem z dramatem w tle.

W zdrowiu zwraca uwagę na narządy płciowe i choroby z nimi związane.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz