czwartek, 7 lipca 2016

Trójka mieczy-Sprawiasz mi ból :(

Universal tarot

Serce przebite trzema mieczami w pierwszym skojarzeniu nasuwa myśl o zranieniu emocji.
Dla mnie trójka mieczy oznacza nie tyle zranione uczucia,a bardziej zranienie naszego ego, poczucia ważności, naszej dumy.
Nie jest to przyjemna karta i mało w niej pozytywów. Kiedy doświadczamy jej  na własnej skórze trudno w pierwszej chwili zobaczyć,że to nie nasze serce pęka, a jedynie nasze kruche i podatne na zranienia ja. Zawsze w pierwszej chwili myślimy,że ktoś złamał nam serce i nawet fizycznie czujemy w tej czakrze ból.

Pozytyw osobowości , człowiek zręcznie posługujący się słowem, potrafiący się zareklamować.To również ktoś, kto potrafi panować nad emocjami i jest bardzo kreatywny.
Medieval Tarot
Pozytyw tej karty ,to analityczny umysł a tym samym chęci do badania wszystkiego co nas interesuje.
Dwa miecze skierowanę do góry przypominają skupienię tarotowej Dwójki mieczy, a jeden skierowany w dół daje potencjał intelektualnego działania Asa mieczy.

W swojej gorszej stronie pokazuje osoby mające cięty język. Taki człowiek może być albo bardzo wulgarny, albo wysławia się bardzo elokwentnie, pozornie grzecznie, ale w taki sposób by wbić nam szpileczkę pod skórę, robiąc przy tym słodką niewinną minkę.

W uczuciach karta ta mówi o rozstaniu, rozwodzie,cierpieniu emocjonalnym,odrzuceniu przez partnera.
Zar tarot
Wygnanie Adama i Ewy z raju.
 Karta pokazuję karę za ,,zdradę,, nieposłuszeństwo i jego konsekwencje.
Anna K. tarot
Odrzucenie miłości,rozpad związku.

Zawodowo pokazuję pracę dziennikarza, reportera, maklera, lub zwolnienie z pracy.
Finansowo mówi o stratach, nieoczekiwanych wydatkach oraz błędnych inwestycjach.

W zdrowiu zwraca uwagę na nerwy ogólnie ,ale również bardziej szczegółowo na bóle np. nerwów w zębie .Czyli takie początkowe symptom gdzie w dalszej perspektywie potrzeba leczenia kanałowego.Ostrzega przed nerwicą serca, stanami zawałowymi, wszystkim, co może odbić się na naszym organizmie przez nerwowość.Może pokazać interwencje chirurgiczną.

Ezoterycznie znajdziemy w tej karcie przekleństwo i złorzeczenie.

78 door tarot
Ta trójka pokazuję magiczne działania przy użyciu laleczki voodoo, ale bardzo często wystarczy samo mocne złorzeczenie wyrażone słowem ,aby komuś zaszkodzić.

Ogólnie mówi o zdradzie, rozczarowaniu, wyobcowaniu i samotności. Pokazuję złe wiadomości, odmowy,oszczerstwa.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz