wtorek, 3 czerwca 2014

Król buław


Dostojny starszy mężczyzna skupiający wokół siebie wielu ludzi. To człowiek, który zawszę ma zapas energii do spożytkowania. Póki starczy mu sił i zdrowia będzie podejmował nowe wyzwania, uczestniczył w spotkaniach towarzyskich i inspirował innych swoją postawą do działania.
Kiedy spotykamy na swojej drodze Króla buław to po prostu chce nam się gdzieś iść, coś robić, korzystać z życia i nie siedzieć w czterech ścianach domu.
Nie jest to typ domatora co nie znaczy ,że nie potrafi zaopiekować się rodziną.
W związku to on dba o rachunki, terminy opłat i wszystkie urzędowe zobowiązania. Może mieć skłonność do ,,szefowania,, w sprawach pieniędzy, bo według niego on wie najlepiej jak dysponować budżetem żeby na wszystko starczyło.
W pracy swoje stanowisko postrzega jak prywatne królestwo a zdanie jako ostateczne, więc nie warto z nim dyskutować. On żelazną ręką trzyma pieczę nad podwładnymi a kompromis to dla niego trudne słowo, choć nie niemożliwe do zaakceptowania.
Jako twój szef będzie z powodzeniem stawał w Twojej obronie przed wyższymi stanowiskiem od niego. Wypełniając jego polecenia bez dyskusji i uznając jego autorytet możesz czuć się dobrze pod jego panowaniem.

Więcej o Królu buław i innych Królach Tutaj

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz