piątek, 28 marca 2014

Trzy buławy


Dwie wersje, karty 3 buław.
W obu wydaniach talii mężczyźni przedstawieni są z instrumentem, pierwszy ma lirę drugi puzon.Z instrumentem nie będą niezauważeni bo przecież każdy usłyszy ich grę.To że na czymś graja świadczy też o tym ,że posiadają talent ,którego nikt im nie odbierze.
Moc koloru buław jest wyrażona na pierwszej karcie czerwonym odzieniem a na drugiej głową smoka. Oba te symbole pokazują dużą siłę i energię.
Trójka buław to karta brama-czyli moment w którym coś musi się wydarzyć ,  to  przełomowy czas w kartach i nieuchronność zdarzeń dla pytającego.

Ale powracając do opowieści o buławach....
Nasz dylemat z 2 buław został zażegnany, podjedliśmy decyzję i wyruszyliśmy z bezpiecznego domu w poszukiwaniu przygody.
Mężczyzna na karcie(w drugiej wersji) dmie w puzon zakończony głową smoka. Stoi na brzegu rzeki i możliwe, że tak właśnie daje znać o swojej obecności żeglarzom, czeka na ich przybycie by wyruszyć w obraną przez siebie drogę.
Można by powiedzieć że tylko głuchy i ślepy nie zauważyłby takiej postaci która jasno i wyraźnie daje znać o sobie .
W 3 buław pokazujemy się światu wreszcie jesteśmy zauważeni i nie boimy się zaprezentować w pełnej krasie.
Mamy coś do powiedzenia, mamy plan działania jesteśmy gotowi do tego aby świat o nas usłyszał.
Głowa smoka to mnóstwo energii, odwaga, siła przebicia. Stając w tej karcie nic już nas nie zatrzyma od pójścia dalej …otwierają się przed nami nowe możliwości i perspektywy.

Słowa kluczowe- podróż, pomoc, postęp w działaniach, kreatywność,rozkwit talentu, sukces artystyczny.

2 komentarze: