sobota, 2 lipca 2016

Dwójka mieczy-Ufam sobie.

Autor-Zdzisław Beksiński

Osobowość w pozytywie to człowiek, który jest mistrzem kompromisu. Jest na tyle rozsądny,że potrafi wychwycić pierwsze oznaki narastającego napięcia i wie jak je załagodzić. Dotyczy to również jego samego, panuje nad emocjami i jest świetnym obserwatorem.
Tarot Estensi
Kompromis, lub zawarcie umowy.Miecze położone miedzy rozmawiającymi mogą pokazać ,że choć są jakieś zgrzyty miedzy nimi ,potrafią odłożyć to na bok .Nie ma w tej karcie agresji .

W negatywie pokazuję osobę odcinającą się od otoczenia. Jest ona głuchy na wskazówki,rady jak i prośbę o pomoc. Ma problem z podejmowaniem decyzji. Jest w stanie nieustannej rozterki, która powoduje ciągłe napięcie psychiczne.

Botticelli tarot.
Jest tu zawarty fragment obrazu ,,Próby Mojżesza,, gdzie ukazany jest moment zabicia Egipcjanina ,który znęca się nad Hebrajczykami.Karta doskonale pokazuję spór ideologiczny.
Deviant moon tarot.
Bardzo obrazowo ukazana wewnętrzna rozterka.Dwie osobowości w jednym nieumiejące znalezć wspólnego mianownika.Karta może pokazać również schizofrenię.

W uczuciach karta pokazuję niechęć do związku, zablokowanie się na miłość,oziębłość emocjonalną.

Jeśli pytamy o partnera i okoliczności poznania to karta ta mówi, że go jeszcze nie widzieliśmy, lub to, że poznamy go drogą internetową. Dwójka mieczy to karta dopasowania intelektualnego, więc mówi,że trafimy na kogoś o tych samych poglądach, co nasze.
Mona Lisa tarot
Karta jako przykład ignorancji drugiego człowieka.Bogaty kapłan zajada się smakołykami , a to co dzieję się za jego plecami mało go obchodzi.Może jego wierni są głodni?Ale cóż go to obchodzi,on żyje w swoim maleńkim swiecie.
Kolory jego szaty to taki wyblakły fiolet , jeszcze go troszkę jest ,ale już niewiele.Zamykając się na innych utracił duchowość pozostała tylko sucha wiedza podkreślina żółtymi akcentami.

Zawodowo mówi o czasie zawierania umów,negocjowaniu warunków.
W finansach pokazuję blokady począwszy od nieaktywnej karty bankomatowej po zatrzymanie pensji przez komornika.

Ogólnie ostrzega przed pomyłkami wynikającymi z nie doczytania jakiś dokumentów lub braku dostatecznej wiedzy przed podjęciem decyzji. Może pokazać spór, konflikt między dwoma osobami gdzie żadna z nich nie jest w stanie ustąpić.

Z przedmiotów osobistych, pokazuję okulary.
W zdrowiu zwraca uwagę na płuca i wszelkie wady wzroku. U mnie akurat dość często pokazuję wytrzeszcz oczu.Może pokazać schizorenię.

Ezoterycznie karta pokazuję stan medytacji, zagłębienia się w siebie, umiejętność wyciszenia umysłu i pracy z podświadomością. Przy sprawdzaniu czakr wskazuję na blokady, ale są to blokady głównie spowodowane przez nasze myślokształty .

Jako rada nakazuję ufać sobie i swojej intuicji.
Dark grimoir tarot
Przykład izolacji i doskonałej koncentracji na tym co robimy.Wiadomo ,że kiedy ma się zasłonięte oczy muzykę słyszy się lepiej, wyrazniej i mocniej.Nasze odczuwanie jest wyostrzonę ,doznania a intensywniejsze .
Book of shadows tarot.
Medytacja, spokój, wyciszenie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz