środa, 5 października 2016

Królowa mieczy-Ja sama !Sama sobie z tym poradzę, sama to zrobie!Sama!Sama!Sama!

Kobieta niezwykle bystra,inteligentna.Świetnie posługująca się słowem mówionym jak i pisanym. Ma dar przekazywania i zdobywania wiedzy. Jest niezależna, pewna siebie i asertywna. Mężczyzna? Po co jej mężczyzna przecież ona potrafi zrobić wszystko sama,a jak nie potrafi to woli kogoś zatrudnić,zapłacić niż zdać się na łaskę potencjalnego partnera. Ale czy aby na pewno tak jest? Czy aby za tą maską niezależności i zaradności nie kryje się ogromny strach przed bliskością,lub zranieniem?
Zombie tarot
Zaradna kobitka ,zastawiła pułapkę na zombiaki.Uzbroiła się w karabin i zadbała o to by mieć puszki z jedzeniem gdyby walka się przeciągnęła.:)
W swojej odwrotności pokazuje kobietę bardzo chłodną, niedostępną z zawyżonym mniemaniem o sobie. Egoistka nieliczącą się ze zdaniem innych. Kogoś, w kogo towarzystwie nie chcemy przebywać, bo całą swoją osobą daje nam znać,że jesteśmy niemile widziani.
Jej sposób mówienie jest bardzo bezpośredni i szczery,ale brak jej empatii i dlatego często rani innych.

Vice versa tarot
Królowa kielichów ewidentnie przedstawiona jako wdowa.W tle widać wynoszoną trumnę.

Uczuciowo,to karta, która mówi o oziębłości i dosłownie odcinaniu się kobiety od partnera.Karta rozwódki,wdowy nie zainteresowanej ponownym otwarciem się na miłość. Lub przysłowiowej starej panny,która to czekała na księcia na białym rumaku zapominając,że to nie średniowiecze…a czas płynął.
Pokazuje również oziębłość w sprawach seksualnych, więc  na własne życzenie staje się zimną bryłą lody a sfera fizyczna jest dla niej ,,Fe,, czymś o czym nie chcę słyszeć.
Olymp tarot
Ciekawa karta pokazująca szwaczkę współcześnie zawód krawcowej :)
Zawodowo znajdziemy tu nauczycielkę, tłumaczkę, dziennikarkę, pisarkę, chirurga, krawcową.
W finansach karta przede wszystkim pokazuję osobę, która jest niezależna materialnie i musi sobie w tej sferze radzić sama. Królowa mieczy niesie ze sobą wydatki.
Zdrowotnie zwraca uwagę na nerki, pokazuję zabiegi chirurgiczne, oraz może pokazać bezpłodność.
78 door tarot                                    Pagan tarot                 
                Doskonale ukazany mediumizm.          Rytuał z udziałem żywiołu powietrza -okadzanie.                                   Ezoterycznie przedstawia medium, czyli osobę, która jest przekaźnikiem słów istot z innych wymiarów. Może również przedstawiać rytuały odcinające(okadzanie),blokujące np. przez zamrażanie.
Anna K. tarot
Zimno i zima w całej swojej okazałości.
Ogólnie to karta wszelkich ostrych narzędzi nożyczek, skalpela, noża,igły, wszystkiego, co zimne. To karta krzyku, hałasu,echa. Dziennikarza przekazującego wiadomości, zimnej matki wymierzającej karę i skazującej dziecko na wieczne nie wybaczenie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz