poniedziałek, 18 stycznia 2016

Świat-osiągnięcie celu.

Dark grimoir tarot
Lubię prostotę ;: Wydaje mi się ,że im prościej coś wytłumaczone bez wzniosłych słów tym lepiej bo po co sobie utrudniać życie.
 Wybrałam kartę Świata do tego posta z talii Dark grimoir tarot by ująć na prostym przykładzie tej ilustracji jej sens.
Świat to zakończenie czytania książki, przepłynięcie podróży przez historię,którą przedstawił nam autor i jej zamkniecie. Choć nie do końca zamknięcie, bo przecież to co przeczytaliśmy zostaje w naszej głowie.

Świat to karta , która kończy drogę tarotowego Głupca .
 Przeszedł on przez wszystkie karty doświadczając nieograniczonych możliwości rozwoju Maga .Poznając tajemnice i mądrość Kapłanki. 
Doświadczając obfitości Cesarzowej i twardych reguł Cesarza. 
Zgłębiając mądrość i doświadczenie Papieża. 
Wybierając w Kochankach i pędząc swoją drogą w Rydwanie.
 Poznając zaradność i siłę Mocy a później zagłębił się w swoją duszę w Pustelniku. 
Doświadczył zmienności losu Koła fortuny i nauczyła się, co to prawość w Karcie Sprawiedliwości. Wyciszył się i zatrzymał w Wisielcu by później doświadczyć przemiany w Śmierci.
 Poznał, co to cierpliwość w Umiarkowaniu i co to pokusy w Diable. 
To co nieważne i nieprawdziwe runęło w Wieży i zrozumiał ,co to  bezinteresowna miłość w karcie Gwiazdy. 
Na moment zagubił się w pułapkach iluzji Księżyca by poznać, co to prawda w Słońcu. 
Zrozumiał, co to rodzina i że życie to ciągłe powroty w Odrodzeniu stając się świadomym człowiekiem w karcie Świata.

Świat to karta , w której kończymy to co zaczęliśmy. Nasza droga dobiega w tej karcie końca i przynosi nam to wielką satysfakcję i radość.
W miłości karta pokazuję szczęście, głębokie uczucie łączące partnerów. Można powiedzieć,że ludzie są dla siebie całym światem.
Jest to również karta spełnienia na polu macierzyńskim.

Osoby pokazane w tej karcie mają bogatą wiedzę i doświadczenie, często podróżują,są otwarte na wszelkie nowości i chętnie poznają wszystko ,co może jeszcze bardzie jej wzbogacić. Jest to karta optymisty człowieka spełnionego. Często pokazuję obcokrajowca.
W negatywie karta może pokazać ludzi bardzo zamkniętych w sobie, o sztywnych poglądach, ograniczonych kontaktach z wybranymi przez nich ludźmi. Ktoś , kto jest wiecznie niezadowolony z tego co osiąga i nie docenia swoich sukcesów.
Miejsca to przede wszystkim każdy graj poza naszym miejscem zamieszkania.
W pracy pokazuję wysokie stanowisko, awans lub zajęcie związane z kontaktami zagranicznymi, dużą ilością podróży, jak również umiejętnościami językowymi. Równie dobrze może być tu pilot, przewodnik wycieczek czy ambasador lub tłumacz.

Świat to znalezienia swojego miejsca na ziemi w postaci mieszkania, dobrnięcia do takiego punktu swojego życia gdzie mamy własny upragnione miejsce .
To karta spełnienia marzeń na każdym polu życiowym.
W życiu codziennym pokazuję; podróż ,zrealizowanie swojego pragnienia, sukces, szczęśliwe małżeństwo, narodziny dziecka, wieści z zagranicy.

Zdrowie-jest to karta dobrego zdrowia jak również pozytywnie przeprowadzonego zabiegu, operacji .

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz