piątek, 8 stycznia 2016

Słońce XIX- Optymizm, szczerość, radość.


Greek witch tarot
Bardzo jasna optymistyczna karta. Bezchmurne niebo ,słońce w pełnym blasku. Widać,że to pora żniw.Zebrane zborze, kwitnące słoneczniki, zielona trawa i drzewa. Nie ma tu nic co budziłoby lęk a wręcz przeciwnie patrząc na kartę ma się ochotę być w tym wiejskim domku i korzystać z ciepłych promieni odpoczywając gdzieś na usłanej kwiatami łące.

Słońce- zodiakalny znak Lwa.
Jest to karta optymizmu, ciepła, radości nic tak nie poprawia ponurego humoru jak słoneczko.Choćby było zimno i mrożni słońce na niebie zawsze dodaje radości i chęci do działania.

W miłości karta ta pokazuję głębokie szczere uczucie partnera. Jest to również karta przyjaźni, lojalności.

Pokazuję osoby, które są życiowymi optymistami. Są to ludzie, do, których lgniemy, bo mają w sobie,,ciepło,,, które nas przyciąga, w którego blasku chcemy się, choć na moment ogrzać.
Na ich twarzach zawsze gości dziecinny uśmiech, szczery, szeroki i zachęcający do kontaktu. Po prostu spotykając takiego człowieka wiemy,że go polubimy, bo nie stwarza barier.
W swej negatywnej odsłonie karta może pokazać osobę, która jest bardzo władcza i uparta. Liczba 19 to karma władzy.
 Karta ta pokazuje również osoby uczące się, ale jest to nauka na wyższym stopniu niż szkoła podstawowa czy liceum, tu mamy już do czynienia ze studiami.

Zawody, jakie ta karta mi pokazuję to pisarz, lub osoby na wyższym stanowisku. Każda praca w karcie Słońca jest pracą legalną w przeciwieństwie do Księżyca gdzie możemy mieć prace wykonywaną,, na czarno,,
W finansach  wróży dostatek i pełen komfort korzystania z zebranych środków.

W życiu codziennym Słońce pokazuję piękną pogodę, ciąże –nawet bliźniaczą, udane małżeństwo, narodziny dziecka, czytanie,zdany egzamin. Jeśli coś zgubimy  Słońce odpowiada,że zguba się znajdzie.
 Jeśli chodzi o miejsca pokazuję wszystkie miejsca,,suche,, od plaży po np. pralnie gdzie suszymy ubrania. Również miejsca publiczne,dobrze oświetlone lub po prostu centrum miasta tam gdzie jest tak zwane,, serce ,,miasta czy danego obiektu, o który pytamy. W domu może to być główny pokój –salon lub kuchnia, jeśli w niej lubimy przebywać najczęściej.
Autor Mariana Kalacheva strona autorki pełna radości i optymizmu klik
Z ciekawostek mi karta Słońce pokazuję bochenek chleba i każde ciasto które wychodzi z piekarnika.
Jest to karta dobrego zdrowia, ale może pokazać rozpalenie i gorączkę w zależności od pytania, jakie zadajemy. Zwraca również uwagę na stan zdrowia naszego serca

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz