środa, 27 stycznia 2016

Szóstka monet- równowaga.


Old Englis tarot
Na karcie widzimy wagę.Na jednej szalce monety na drugiej owoce. Obok tej z owocami widzimy odłożone jagody i truskawkę. Waga musi się zgadzać,nie może być nadwaga ani niedowaga towaru na szalkach. Monety powyżej ,też ułożone są po równo w każdym rzędzie po trzy.
Karta ukazuję sprawiedliwe odmierzenie tego, czego wartość będziemy szacować.

Szóstka monet to karta równowagi i stabilności, uczciwości.Tu dostajemy dokładnie tyle ile nam się należy i nie ważne czy dotyczy to materii czy miłości. Podział jest sprawiedliwy.

W miłości karta ta wskazuję raczej na wzajemność w relacji, ile dostaniemy od drugiego człowieka tyle sami damy. Ale również, może pokazać relacje na zasadzie utrzymanki z korzyścią dla obu stron w pojęciu osób wchodzących w tą relacje.

Zawodowo karta pokazuję głównie pracę w szeroko pojętym handlu i wszelkie miejsca gdzie bezpośrednio mamy kontakt z gotówką.Także prace w fundacjach, bankach, placówkach zajmujących się działaniami charytatywnymi.
Finansowo jest to karta sukcesu i stabilizacji materialnej. Tu czerpiemy zysk z wcześniej podjętych działań finansowych.
Karta również może pokazać zysk z gry w lotto .
Terrance Osborne klik

Osoby w 6 monet charakteryzuje przede wszystkim poczucie stylu i gustu w każdej dziedzinie życia. Są to ludzie , którzy lubią przebywać w dobrym towarzystwie, elegancko się ubrać zachowując panujące w danym czasie trendy. Potrafią także być hojni wobec ubogich, ale zazwyczaj, jeśli kogoś wspierają są to nie wyselekcjonowane osoby a raczej sprawdzone fundacje. Lubią dawać prezenty i czerpią radość z obdarowanie innych.
Potrafią delektować się życiem.
W swojej ciemnej stronie karta pokazuję ludzi niezwykle próżnych, zachwycających się swoim odbiciem w lustrze,markowymi ciuszkami,bywaniem tam gdzie jest to modne. Tacy ludzie otaczają się równie próżnymi i nic niewnoszącymi do życia osobami.
Lubią mieć racje, być w centrum uwagi,a na osoby o niższym statusie materialnym patrzą z pogardą.

W codziennym życiu szóstka monet to po prostu zakupy,zwrot długu, zwrot podatku, wypłata,otrzymanie prezentu, udzielenie pożyczki,wsparcie kogoś potrzebującego.
Jako przedmiot karta pokazuję coś gustownego, co doda nam blasku lub podniesie nasz status materialny, ale również pokazuję zwyczajną wagę lub portfel czy kartę kredytową.


W zdrowiu karta zwraca uwagę przede wszystkim na przemianę materii, wagę naszego ciała.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz