wtorek, 16 lutego 2016

Osiem monet-ksero,taśma,maska,praca,rodzina.


The Serock Holmes Tarot
Na karcie widzimy Sherlocka Holmesa wcielającego się w jakąś postać. Takie przygotowania muszą być staranne i drobiazgowe. On musi być perfekcyjny w tym, co robi, aby nie zostać rozpoznanym przez potencjalnego śledzonego, którego tajemnice ma zamiar zbadać.
Na toaletce widzimy wiele akcesoriów, które mają mu pomóc w przybraniu nowej osobowości i z ,których chętnie korzysta . Żeby przeistoczyć się w inną postać musi także mieć jakiś pierwowzór do naśladowania,aby jego tożsamość na tę chwilę przejąć.


Osiem monet to dla mnie karta rodziny, dziedzictwa.Może się wydawać,że tylko 10 monet pokazuję taką sferę życia , ale dla mnie także ósemka jest kartą przekazywania swojej wiedzy ,umiejętności z pokolenia na pokolenie.

Osoby reprezentowane przez ósemkę monet są pracowite, rzetelne,sumienne i bardzo odpowiedzialne w każdej dziedzinie życia. Dbają o szczegóły i drobiazgi.
Ale znajdziemy tu również ludzi, którzy,,czerpią tz inspiracje,, z pracy innych zwyczajnie je kopiując i dopuszczając się plagiatu . W swej ciemnej stronie pojawia się tu również obraz pracoholika wręcz zatraconego w swojej pracy a przez to odizolowanego od ludzi.

W miłości karta pokazuje mi związki z długoletnim stażem jak również, kontynuację obecnego związki i dobre perspektywy na przyszłość. Karta wróży naprawdę udany związek i co ważne oboje partnerów będzie w nim funkcjonować na równych zasadach.

Zawody w tej karcie to każdy zawód rzemieślniczy, ale również, rzeźbiarstwo jak i inna praca twórcza wymagająca dokładności i skupienia.
Z pewnością każda praca pokazana w tej karcie wymaga od nas dużego wysiłku fizycznego i uważności.
Znajdziemy tu również pracę w fabryce i jakże niedocenianą pracę kasjerki w sklepie, której praca to tz działanie,,taśmowe,,


W finansach karta mówi o zyskach z pracy, ale również pokazuję stałe wypracowane wpływy w postaci np. emerytury.

W życiu codziennym karta pokazuję naukę powiązaną z zajęciami praktycznymi. Danie jednogarnkowe;) takie gdzie etapami dorzucamy kolejne składniki. Robienie makijażu lub charakteryzacje do sztuki bądź filmu-Zawód charakteryzatora idealnie odzwierciedla ósemka monet, bo jest to i praca twórcza i rzemieślnicza wymagająca dużego nakładu sił i staranności od wykonującego.
Spotkanie rodzinne ,przy odpowiednich kartach pobocznych np. 3 kielichów układ tych dwóch kart może pokazać spotkanie związane z rocznicą ślubu ,roczkiem dziecka.
Robienie tatuażu. Z przedmiotów może pokazać foremkę do ciasta lub każdą inną formę, w której coś odlewamy. Kserokopiarka, kalka, wycinanka, szablony do malowania, kolorowankę , maskę (np. karnawałową lub żelową na twarz).Pozowanie do zdjecia, portretu.

W zdrowiu karta pokazuję długoterminowe terapie typu masaże, rehabilitacje ruchową. Coś, co przyniesie skutek dopiero po pewnym czasie i trzeba bezwzględnie uzbroić się w wytrwałość i cierpliwość, aby dojść do zdrowia.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz