wtorek, 23 lutego 2016

Dziewięć monet-Błyszczę !


Golden Klimt tarot
Na karcie dziewiątki monet autor umieścił ,,Portret Margaret Stonborough-Wittgenstein,,.
Kobieta pochodziła z bogatej materialnie i duchowo rodziny, jej brat to znany filozof Ludwig Wittgenstein ona sama zgłębiała filozofią i była mecenasem sztuki.
Na rzeczonym portrecie występuje w sukni ślubnej na tle domu ,który został specjalnie dla niej wybudowany.


Dziewiątka monet jest kartą dostatku nie tylko materialnego, ale również zawiera się w niej duża doza bogactwa duchowego.
Osoby reprezentowane przez dziewiątkę monet są ludźmi mającymi gust. Znają się na sztuce ,potrafią podziwiać to co zawiera mądrą treść i przekaz. Patrzą na rzeczy i ludzi głębiej.
Szanują przyrodę, zwierzęta i bywa ,że kierując się własną filozofią życia zostają wegetarianami i działaczami na rzecz ekologicznego trybu życia.
W negatywnej odsłonie możemy spotkać tu osoby ,które stwarzają pozory kultury przez otaczanie się rzeczami mającymi sprawiać wrażenie ,że są oni ludzmi na poziomie. Są tu  ludzie ,którzy na spotkaniach towarzyskich potrafią się kamuflować i udawać ,,światowca,, a za drzwiami domu ,,słoma  z butów im wychodzi,,

W miłości dziewiątka monet mówi jak dla mnie o związku trochę na pokaz bo ja znajduję tu dużą dozę samotności, ale nie jest to samotność męcząca, doprowadzająca do depresji, bo człowiek umiejscowiony w tej karcie czuje się sam ze sobą bardzo dobrze. Ludzie , których łączy ta karta mogą mało okazywać sobie czułości jak są sami ze sobą, co nie czyni ich nieszcześliwymi ,ale np na jakiś większych spotkanich są aż nazbyt wylewni wobec siebie ,,żeby inni widzieli ich uczucie,,.Mogą tu być także relacje seksualne z kimś na chwilę na zasadzie ,,coś za coś,, .Jeśli ktoś jest samotny w tej karcie w sensie nie ma stałego partnera to dzieje się to nie dlatego,że nie może kogoś mieć, ale dlatego ,że ceni sobie takie a nie inne życie.
Jest taka karta Targowisko próżności w talii Symbolon i chyba ona najbardziej przypomina mi relacje na pokaz w kontekście dziewiatki monet.


W finansach karta pokazuję przede wszystkim dostatek materialny i niespodziewane pieniądze z różnych źródeł.
Mogą to być np. prezenty w formie gotówki, czy jakiś drobiazg postrzegany jako dobrze wyglądający i luksusowy.
Znajdziemy tu, więc butelkę dobrej jakości alkoholu tudzież gratyfikację w formie bonu, premii czy wdzięczność wyrażoną dodatkowymi banknotami.
Nie miałam z tą kartą doświadczeń pt. wygrana w lotto ale mogę powiedzieć ,że jeśli spodziewamy się jakiś pieniędzy bądź prezentu to ta karta pokazuję ,że dostaniemy coś więcej niż to na co liczymy.
W pracy karta gwarantuje samodzielne stanowisko zawodowe .

Miejsca w tej karcie to wszystkie luksusowe hotele, miejsca z piękną przyrodą, z przepychem, takie ,które uważamy za jedne z wyższej półki. Zazwyczaj są to miejsca do , których musimy dojechać i niezbędna jest w celu ich zobaczenia podróż.

Jeśli pytamy czy będziemy mieć zwierzaka, karta odpowiada,że tak. Ale w jakiś sposób ten zwierzak będzie uważany,,za lepszego,, od innych. Może być to zwierze rasowe lub egzotyczne.


 W zdrowiu karta zwraca uwagę na skórę głównie dotyczy to twarzy ,miejsc ,które są widoczne na codzień.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz