czwartek, 18 sierpnia 2016

Siódemka mieczy- Nielojalność.

Nicoletta Ceccoli tarot
Dziewczynka z balonikiem w kształcie rybki spokojnie spacerująca chodnikiem.Za budynkiem widać skradającego się chłopca. Obserwuje ją, śledzi ,nie wiadomo jakie ma zamiary. To ,że się ukrywa i nie podchodzi do niej twarzą w twarz,może jednak sugerować ,że nie może się niczego dobrego po nim spodziewać. Może chce ją wystraszyć, zabrać,albo  przebić balon i sprawić jej przykrość ?
 
Czy można znaleźć w tej karcie pozytywne aspekty? Zobaczymy czy mi się to uda.
Osho Zen tarot
Osobowość w negatywie ,to człowiek dwulicowy, mówiący nam ,to co chcemy usłyszeć aby tylko osiągnąć swój cel. Polityk? Jak najbardziej tak , każdy z nas wie ,że jeśli jedna z obietnic kandydata na stanowisko rządowe zostanie spełniona graniczy ,to z cudem.
Osoba reprezentowana przez ,tą kartę nie jest godna zaufania. Jest ,to po prostu kłamczuch.
78 door tarot
Karta pokazuje widzenie czegoś innym niż jest w rzeczywistości. Drzwi nie są na obrazie takie jak na prawdę .Karta ta  pokazuję również twórczą wyobraźnię i to jest akurat plusem w pracy artysty malarza.
Osobowość w pozytywie ...mistrz kreacji słowem , zawodowo świetny aktor, potrafiący wpoić się w role.Ktoś ,kto posiada bardzo dużą wiedze, doskonały obserwator,z bogatą wyobraźnią.
Druid Craft
Wiedza przelewana na papier .

W uczuciach jest ,to karta mówiąca o zdradzie .Może również na poziomie serca pokazać ,że dana osoba jest zazdrosna i ma bardzo egoistyczne podejście do relacji.Często pokazuje ucieczkę ze znajomości w bardzo nieelegancki sposób np przestaje się odzywać bez słowa wyjaśnienia,bo zwyczajnie jest niedojrzałym tchórzem
 
Zawodowo możemy znaleźć ,tu np.pisarza fantasy, grafika komputerowego, charakteryzatora, aktora,polityka.
W finansach  mówi o stratach, albo przez nasze złe inwestycje ,albo dosłownie spowodowane kradzieżą.

Ogólnie jest to karta sztuczności i wszystkiego co nienaturalne . Dlatego jeśli pytamy np czy jakaś rzecz jest markowa ,to karta ta pokazuje kopie oryginału.Przy pytaniach o powodzenie jakiegoś przedsięwzięcia odpowiada ,że dane działania nie przyniosą skutku.
 
 Tarot Estensi
Tu ładnie widać działanie ,które nic nie daje. Łucznik bez strzały w walce z mieczami , z góry staje na przegranej pozycji.
 
W zdrowiu pokazuje zabiegi chirurgiczne ,ale takie nieplanowane , które wynikły z powodu komplikacji .Jak chociażby cesarskie cięcie ,kiedy dziecko nie może w sposób naturalny przyjść na świat.

Ezoterycznie ,to karta wampiryzmu energetycznego i podczepień .
Zombie tarot
Na koniec ostatnia karta z Zombie Tarot. Kobitka rzuca na pożarcie zombi mężczyznę ,tak by sama miała czas uciec i przetrwać.Coś wam ,to przypomina ? W codziennym życiu trudno znaleźć przyjaźnie w pracy ,a ja znam wiele przypadków gdzie ,,koledzy,, w czasie redukcji etatów okazują się nielojalni .Zawsze warto mieć oczy dookoła głowy i do tego ta karta zachęca.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz