poniedziałek, 8 sierpnia 2016

Szóstka mieczy-Światełko w tunelu.

Autor Adrien Deggan Klik
Zdarzyło się Wam zejść do piwnicy gdzie po chwili przepala się żarówka? Dzieci czy dorośli, każdy wtedy chce jak najszybciej opuścić ,to nieprzyjemne wilgotne i ciemne miejsce. Badamy ściany, potykamy się o przedmioty, wpadamy w pajęczyny,ale wiemy ,że na końcu ciemności znajdziemy otwarte drzwi i światło, którego tak bardzo pragniemy.
Taka jest szóstka mieczy ,mroczna ,ciemna droga dążąca ku wyzwoleniu.

Gothic of Vapires tarot
Vampirek musi zmierzyć się z ogniem,droga będzie trudna i bolesna ,ale do pokonania . Ma do pomocy przewodniczkę ,więc warto próbować.

Jedna z kart bram,czyli kart ,które nieuchronnie wprowadzają zmiany w nasze życie. Jest to rodzynek wśród dworu mieczy, który ma pozytywny wydźwięk. Mówi ,że bardzo powoli zbliżamy się do rozwiązania naszego problemu i choć jeszcze wiele przeszkód przed nami ,to daje nadzieje na sukces.

Typ osobowości, jaki przedstawia,ta karta, to człowiek o szerokich horyzontach myślowych. Ktoś,kto lubi łamigłówki i ma filozoficzne podejście do życia. Lubi zmiany miejsc, podróże traktuje jako okazje do wzbogacenia swojej wiedzy. Nierzadko też zręcznie posługuje się kilkoma językami obcymi.
W negatywie karta pokazuję człowieka izolującego się od innych. Idealistę, niedopuszczającego do siebie innego postrzegania świata niż jego własne przekonania.

W uczuciach szóstka mieczy mówi o oziębłości, lub jasnej deklaracji jednaj ze stron o odejściu od partnera.
W relacjach między ludzkich pokazuje milczenie, brak kontaktu, lub dzielącą dane osoby odległość fizyczną.
78 door tarot
Praca informatyka,samodzielna nauka.Przelewy gotówki.Maski i mapa  na ścianie sugerują również podróże fizyczne.

Zawodowo jest to karta każdej pracy związanej z szeroko pojętymi podróżami od ,,podróży,, drogą internetową ,po fizyczne przemieszczanie się np. samolotem jako pilot, lub stewardessa.
Finansowo ,to karta przelewów bankowych ,a tym samym odpływu finansowego.W pozytywie pokazuje udzielenie nam na coś rabatu.

Ogólnie pokazuje ; podróż, emigracje ,szkolenia i kursy,ucieczkę przed odpowiedzialnością. Zdarzyło się nie raz ,że pokazała mi ostatnią podroż, czyli pożegnanie na cmentarzu, jak i obserwacje wywożonych zwłok przez dom pogrzebowy z bloku.

W zdrowiu mówi o zabiegu chirurgicznym i zwraca uwagę na układ oddechowy.
Spiral tarot
Duchowe przewodnictwo.Anioł prowadzi podróżnika do światełka na horyzoncie. Można ,to rozumieć w dwojaki sposób, jako kontakt z przewodnikiem duchowym jak i podróż duszy odchodzącej z tego świata.
Ezoterycznie pokazuje wewnętrzny rozwój duchowy, oraz stan OOB , kontakt z przewodnikiem duchowym, osobą zmarłą.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz