poniedziałek, 5 września 2016

Dziewiątka mieczy-Kiedy zjada nas strach.

Autor-John Kenn Klik

O dziewiątce mieczy już na moim blogu było,ale dodam jeszcze kilka słów..

Jeśli chodzi o uczucia,karta ta pokazuję w sercu dosłownie strach i obawy,które zamykają  serce na miłość.Dzieje się tak kiedy człowiek został wielokrotnie zraniony i dawne doświadczenia wpływają na jego brak gotowości do związku.
Często ludzie sygnowani tą kartą kreują się na wieczną ofiarę,biednego pokrzywdzonego przez los człowieka.Kierują się w życiu mottem;wszyscy są zli, wszyscy mnie krzywdzą.
W ich życiu nie ma promyka nadziei na lepsze jutro i nawet gdyby ktoś chciał im pomóc pokazując dobre strony każdego dnia, oni ich nie dostrzegą. Dlaczego? Bo tego nie chcą.
Uporczywie trwają w swoim nieszczęściu,zatruwając negatywnymi myślami otoczenie, w którym żyją.
Jeśli kogoś takiego spotkasz na odrodzę swojego życia i pomimo twojej pomocy on nic ze swoim życiem nie robi , radzę …UCIEKAJ !
               Klimt Tarot      &   ,,Philosophy ,, Gustav Klimt
Postać na karcie to fragment dzieła Gustava Klimta noszący tytuł  ,,Filozofia,, .Tytuł idealnie oddaje sens tej karty  w pozytywie jak i w negatywie.

Wiem,że jest mnóstwo osób,które takie ,,ofiary,, czarnowidztwa chcą ratować , ale z tego typu ludźmi jest jak z alkoholikami, dopóki sami nie zechcą coś ze sobą zrobić można się tylko przy nich wypalić i nabawić depresji.

W dziewiątce mieczy wyolbrzymiamy problemy .Własnym umysłem podsycamy ich energie podłączamy się pod egregory strachu,ładujemy je,zasilamy  i ściągamy na siebie to, co sami wytworzyliśmy plus inne negatywne  ,,dodatki,,.

                                                                      Ghost tarot
Z ezoterycznego punktu widzenia w tej karcie mamy wampiry energetyczne, myślokształty, oraz ataki energetyczne często w czasie snu.

Ogólnie ta karta pokazuje strach, smutek, koszmary senne, problem z zaśnięciem przez natłok myśli. Jest to karta bezsenności .
W zdrowiu może pokazać nerwice, bezdech senny.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz