poniedziałek, 28 grudnia 2015

Umiarkowanie XIV - Koncentracja i skupienie.


Tarot of secret forest
Jako, że jest to talia dwu stronna dwa obrazy karty Umiarkowania.
Co widzimy.? Kobieta motyl zawieszona w powietrzu przelewa płyn z jednego pojemnika w drugi. Dwie trudności, jakie napotyka w tej czynności po pierwsze ona musi panować nad swoimi skrzydłami,musi pamiętać po mimo ogromnego skupienia na czynności przelewania płynu, aby cały czas machać skrzydełkami. Druga trudność to oczywiście przelewanie płynu tak, aby nie uronić ani kropli.

Po Świętach umiarkowanie przyda się jak znalazł...chociaż może trzeba było raczej w trakcie Świąt iść za przesłaniem tej karty i miarkować się w jedzeniu. :) Ten kto ma tak silną wolę dziś nie musi wracać do precyzjnego dziennego jadłospisu bo po prostu go zachowywał.

Karta Umiarkowania to karta precyzyjności, cierpliwości i zachowania równowagi we wszystkich dziedzinach życia o które pytamy.
Znak zodiaku Strzelec.

Osoby reprezentowane przez kartę Umiarkowania są albo bardzo przyjacielskie, spokojne i wyważone. Potrafią działać według ścisle określonego planu, zawsze można na nich polegać bo są odpowiedzialne i słowne.Albo powściągliwe,niepanujące nad swoim życiem, zachowaniem poddające się całkowicie chwilowym emocjom.

W uczuciach karta pokazuję przede wszystkim relacje przyjacielską a w związkach damsko męskich można tą kartę przyrównać do relacji długoletniego małżeństwa gdzie pierwsze fascynacje seksualne już gdzieś tam uleciały.

Jeśli pytamy o pracę to karta ta pokazuję mi albo brak pracy i dosłowne siedzenie w domu w roli gospodyni domowej, albo prace wykonywaną w miejscu zamieszkania.
Finanse w tej karcie są dobre.Na zasadzie ile wydasz tyle z powrotem zyskasz, więc kwestie finansowe pozostają w normie,a nawet dają poczucie stabilizacji i względnego spokoju.

Miejsca jakie pokazuję to głównie nasz dom ,miejsce gdzie mieszkamy.
W zdrowiu pokazuję mi dolegliwości związane z miednicą,stawami biodrowymi.

Charakterystyczna cecha wyglądy jaką ta karta mi pokazuję ,to u kobiet to szerokie biodra u mężczyzn silne umięśnione ramiona.
W codziennym życiu Umiarkowanie może pokazać stosowanie ściśle określonej diety, lub wręcz przeciwnie brak umiaru w jedzeniu. Również pokazuję mi osoby kłótliwe, niecierpliwe,mocno konfliktowe. Karta wskazuję także, bałaganiarstwo.

Jako rada  mówi zajmij się tym, co robisz, nie pozwól rozpraszać się otoczeniu,wykaż się cierpliwością a odniesiesz sukces.

Z ezoterycznego punktu widzenia pokazuję stan, w którym osiągamy mistrzostwo w tym, czym się rozwijamy. To my panujemy nad emocjami, swoim życiem a nie świat czy okoliczności zewnętrzne.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz