piątek, 4 marca 2016

Dziesięć monet-pokolenia.


Ludy lescot tarot
Mężczyzna zagląda do kufra. Na stole waga, jakieś papiery,najprawdopodobniej w skrzyni znajduje się dobytek jego i rodziny , którą się opiekuje(W tle widzimy kobietę z dzieckiem , która obserwuje działania mężczyzny. )Jego wyraz twarzy wskazuję  ,że nie do końca jest zadowolony z tego co posiada ,ale przecież ma jeszcze jedną skrzyneczkę zamkniętą na kłódkę więc jakaś część jego dobrobytu jest tylko jego własnym dobrem. To, co znajduje się w dużym kufrze jest ogólne dostępne dla jego rodziny a on tylko od czasu do czasu kontroluje(waga) stan materialnych zasobów.

Dziesięć monet to karta rodziny, dziedziczenia, testamentów, zapisów notarialnych.
Pokazuję ona,że sytuacja danej osoby jest mocno ugruntowana i bezpieczna szczególnie na polu materialnym.

Osoby reprezentowane przez dziesiątkę monet są ludźmi ceniącymi wartości rodzinne, przodków. Szanują każde pokolenie wchodzące w skład ich rodziny, odnoszą się do każdego z akceptacją, zainteresowaniem i chętnie korzystają z dobrych rad .
Możemy tu znaleźć również dobrych obserwatorów ludzkich zachowań,bo wyznają oni zasadę,że nie koniecznie trzeba uczyć się na własnych błędach skoro można wyciągnąć wnioski z cudzych doświadczeń.
Ludzie w tej karcie kochają zwierzęta i zazwyczaj posiadają więcej niż jednego pupila.
W ciemnej stronie osobowości karta może pokazać ludzi płytkich, owładniętych stanem posiadania, bez pokory, szacunku dla każdego przejawu życia. Zafiksowanie na tle materialnym powoduję ,że stają się tyranami dla swoich bliskich i współpracowników. Zamiast czuwać nad bezpieczeństwem dobytku skupiają się na ograniczeniach i obsesyjnym ciułaniu każdego grosza. Są tu ludzie bezwzględni , którym pieniądz przysłania cały świat.

W miłości karta zapowiada związek bezpieczny,stabilny i w dużej mierze jego powodzenie zależy od stanu posiadania obojga partnerów. Kiedyś można by było znaleźć tu małżeństwa aranżowana dziś karta może pokazać, że związki pokazane w tej karcie łączą ludzi o podobnym statusie materialnym.
W finansach karta dziesięciu monet mówi o dobrobycie i stabilizacji materialnej. Może pokazać także inwestowanie pieniędzy w nieruchomości i czerpanie z tego tytułu zysków. Analogicznie dziesięć monet ,może pokazać dewelopera czy pośrednika nieruchomości.

Miejsca w dziesiątce monet to duże miasta takie powyżej 200000 tys ludności , jak również znajdziemy tu samo centrum danego obszaru - jego serce jak np. rynek czy , jakieś miejsce z którym mocno kojarzone jest dane miasto. Dom rodzinny, posiadłości rodowe.
Karta pokazuję zbiory kolekcjonerskie, wystawy związane z historią,spotkania zjazdy pokoleniowe, banki, bankomaty.
W zdrowiu jest to karta wskazująca na obserwacje podjętego już leczenia .Ona mówi ,że bierzemy jakieś środki ,podejmujemy działania związane z polepszeniem naszego zdrowia w związku z tym jesteśmy pod stałą kontrolą i obserwacją .

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz