czwartek, 14 kwietnia 2016

Szóstka buław-,,We are the champions,,

Jakoś jako pierwsza zawsze przychodzi mi na myśl  piosenka ,,We are the champions,, w związku z szóstką buław  ,więc musiałam jako motyw przewoni wstawić okładkę albumu zespołu Queen.

Jest to karta zwycięstwa w każdej dziedzinie życia, o jaką pytamy. Przy mocnym uwzględnieniu tego ,że bez obecności ludzi dookoła nas ten sukces był by praktycznie niczym. Zwycięstwa szóstki buław są ściśle powiązane z otoczeniem, w jakim znajduje się zwycięzca.
 Cóż bez fanów nie ma idola :)
Pokazuję osoby dumne, pewne siebie takie, które umieją porwać za sobą tłum i stać się ich liderem. Znajdziemy tu ludzi, którzy zawsze podniosą nas na duchu, dodadzą otuchy i zmotywują do działania. Bardzo często takie osoby stają się wzorcem dla innych a tym samym wyznaczają trendy w miejscu jakim żyją.
W odwrotności karta pokazuję  snoba nie widzącego nic poza swoim czubkiem nosa . Kogoś, kto używa innych ludzi po to, aby dojść do upragnionego celu.Działa metodycznie i wyważenie,ale bardzo szybko zapomina o złożonych obietnicach.

W uczuciach jako ,że jest to karta zdobywcy wróży zdobycie serca ukochanej osoby ;) Ale też niesie za sobą taką postawę partnera , który wręcz chwali się swoją partnerką niczym trofeum. W skrajnych przypadkach może przybierać odcień uprzedmiotowienia.

W pracy pokazuję awans, publiczne uznanie a nawet premię czy podwyżkę.
Jest to karta przywódcy i jak wyżej wspomniałem idola również w dosłownym tego słowa znaczeniu. Czyli można tu umiejscowić tak kierownika, dyrektora jak i piosenkarza, sportowca itp.
W finansach może pokazywać wygraną lub uzyskanie takiej kwoty, na jakiej nam zależy.

Ogólnie jest w niej zawarta  udana podróż, powrót do domu, oraz przebywanie w kręgu znajomych nam osób. Miejsca jakie ta karta określa to przede wszystkim wszystkie miejsca nam dobrze znane, gdzie jesteśmy tak zwanymi stałymi bywalcami .
Pokazuję otrzymanie nagrody, zajęcie miejsca na podium, pozytywną odpowiedz, wystąpienie publiczne,zwrot towaru.
 W zdrowiu zwraca uwagę na serce ,układ krążenia, ciśnienie krwi.

78 door tarot                             Dark grimoir tarot
    Ładnie pokazuję publiczne uznanie .    Otrzymanie wiadomości.        
                                     

Spiral tarot
Nawiązuje do zwycięstw  w zawodach, konkursach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz