poniedziałek, 25 kwietnia 2016

Siódemka buław-DzielnośćW pozytywie karta pokazuję osoby wytrwałe,systematyczne w działaniach, które nigdy się nie poddają. Cechuje je również niezwykła siła fizyczna i doskonała kondycja. Przeszkody na  drodzę życia działają na nie motywująco i odbierane są jako kolejna szansa do poniesienia swojego rozwoju.
W negatywie pokazuję ludzi agresywnych, upartych traktujących drugiego człowieka jak potencjalne zagrożenie dla nich samych. Czy to w wymiarze fizycznym czy mentalny.

W relacjach uczuciowych karta pokazuję mi przemoc fizyczną i dyktaturę jednego z partnerów, wiec nie ma tu mowy o zdrowych relacjach partnerskich. Jeśli chodzi o relacje seksualne siódemka buław wskazuje w moich odczytach osobę, która lubi dominować w seksie, wręcz podporządkowywać sobie partnera w intymnych relacjach. Może zawierać się tu także przymuszanie do różnych czynności seksualnych wbrew woli drugiej strony po gwałt włącznie.

Siódemka buław po mimo silnej energii fizycznej nacechowana wartościami duchowymi. Mówi o zgłębianiu wiedzy, rozwoju duchowym ,to też często pokazuję Kapłanów różnych odłamów religijnych.
Możemy tu znaleźć studentów broniących pracy magisterskiej jak również osoby, które biorą korepetycje w celu poprawienia własnej wiedzy.
W tej karcie zawierają się także, kursy ezoteryczne i własne dążenia do zgłębienia wiedzy duchowej, która nas w danej chwili pociąga.

Zawodowo karta mówi,że nasza praca jest trudna,ciągle musimy udowadniać swoją pozycje, bronić tego, co osiągnęliśmy. Jakbyśmy codziennie musieli zdawać egzamin przed szefem z własnych kompetencji.
Jako ,że jest to karta buław pokazuję głównie pracę fizyczną , ale jej duchowy wydźwięk sprawia ,że możemy znaleźć tu osoby pracujące umysłowo , które wkładają mnóstwo energii fizycznej w wykonywany zawód. To, jaka dokładnie jest to praca pomogą scharakteryzować karty poboczne.

W finansach karta mówi o trudnościach, z którymi trzeba się zmierzyć. Możemy tu mieć problem ze spłatą długu lub jego odzyskaniem. W każdym razie, aby uzyskać/oddać jakieś pieniądze trzeba się będzie mocno natrudzić.


W zdrowiu wskazuje na układ krążenia obejmujący nogi. Pokazuję stopniowe przełamywanie barier własnego ciała, jak chociażby przez praktykowanie jogi .

Jako rada karta zachęca do asertywności .

Ramzes tarot
Karta doskonale pokazuję obronę tego co zgromadziliśmy i ciągłe narażenie na zagrożenie.

Mona Lisa tarot                                     Pagan tarot       
                 Przemoc fizyczna.                              Nauka,korepetycje.              
Secret tarot
Ogólnie wyzwania i trudności na drodze którą podążamy i nieugietość w dążeniu do celu.Dla rycerza zagrodzona droga to nie problem.

Kazanlar tarot
Mistrz duchowy, nauczyciel pobieranie nauk duchowych ,rozwój.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz