poniedziałek, 4 kwietnia 2016

Trójka buław-Otwarte wrota.

Autorka-Tasha Tudor ,,The Secret Garden ,, Klik 

Trójka buław zostawia za sobą przeszłość i dąży ku nowym nieznanym horyzontom.Niesie przede wszystkim niesamowite otwarcie na nowe i ku nowemu dąży.

Osoby w tej karcie są przebojowe, odważne, to tz. Pionierzy w każdej dziedzinie życia. Chcą poznawać świat, nowych ludzi,nowe kultury są otwarci na to, co przed nimi.
Bardzo często karta pokazuję przyjaciela, kogoś, kto bezinteresownie wyciąga do nas dłoń w geście pomocy.
W odwrotności karta pokazuję ludzi o ograniczonych horyzontach myślowych, egoistów ukierunkowanych tylko na samych siebie.

W uczuciach karta wróży poznanie kogoś nowego najprawdopodobniej przez podróż, lub osoba ta będzie kimś pochodzącym z innego miejsca na ziemi niż my sami.
Karta może pokazać przelotny flirt bez ciągu dalszego lub otwarcie się na nowe znajomości pozostawiając w tyle byłego partnera.
Jeśli pytamy czy dana osoba nas kocha to trójka buław mówi jasno ,że obiekt naszego pytania odwraca się do nas plecami i patrzy w przyszłość, szukając kogoś innego dla kogo otworzy swoje serce.

W finansach mówi o otrzymaniu lub udzieleniu pożyczki.
Zawodowo pokazuję prace związaną z dojazdem lub objęcie stanowiska przez protekcje. Można tu znaleźć zawód przedstawiciela handlowego, pilota wycieczek, zawodowego kierowcę itp.
Jest to również karta delegacji.

Ogólnie  wskazuję moment przełomowy typu Nowy Rok ,nadejście wiosny. Pokazuję podróże, wyjazdy zagraniczne, przeprowadzki,nowe kontakty towarzyskie.
Z ezoterycznego punktu widzenia jest to karta otwartego trzeciego oka i wzrostu intuicji,otwarcia na inne wymiary .

New Vision tarot
Tu bardzo fajnie można zobaczyć  zawód przewodnika, pilota wycieczek. W tle widać karawane wozów a nasz przewodnik w centrum karty .
Botticelli tarot
Tu mamy dosłownie Panią Wiosnę z obrazu Botticellego pod tym samym tytułem.
Wiosna Sandro Botticelli

Universal Fantasy Tarot
Tu pięknie widać podróż.

Mona Lisa tarot.                                 78 Doors.
W pierwszej karcie widać pomocną dłoń przyjaciela . W 78 drzwiach zobaczymy i prośbę o pomoc bo postać może nadawać sygnały by ktoś ją zabrała z danego miejsca jak również pomoc w postaci zapalonych pochodni aby statek bezpiecznie dopłynął do portu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz