poniedziałek, 13 czerwca 2016

Dziesiątka kielichów -emocjonalne spełnienie.

Karta zamykająca naszą podróż po dworze kielichów . Tu osiągamy emocjonalnie wszystko, czego pragnęliśmy na samym początku naszej drogi.
W dzisiejszym poście wyjątkowo nie będzie o negatywach tej karty , a to dlatego ,że w moim skromnym doświadczeniu nigdy jej negatywów nie zaznałam.
 Autor Johan Potma
Lubicie potworki zajrzyjcie tutaj :)

Osoby pokazane  przez tą kartę,są bardzo współczujące, troskliwe. Emanuje z nich niezwykłe ciepło i nawet, jeśli nie wiążą nas z nimi więzy krwi czujemy jakby byli naszą rodziną.Dużą wagę przywiązują do tego aby ich dom był cieply,przytulny .Lubią bibeloty,podusie,urocze zastawy stołowe.Jeśli tylko mają dużą przestrzeń w ich mieszkaniu zawsze znajdzie się duży stół do wspólnie jedzonych posiłków.A kiedy zawitasz do takiej osoby zobaczysz ,że najprawdziwiej któluje u niej zasada ,,Gość w dom, Bóg w dom,,.

W uczuciach mówi o miłości, udanej relacji rodzinnej, tworzeniu wspólnego domu z partnerem i posiadaniu dzieci.
Z przyziemnych  spraw znajdziemy tu takie czynności jak oglądanie długiego seansu filmowego typu maraton filmowy w kinie,pobyt na wernisażu ,wystawie.(Na większości kart rodzina podziwia tęczę i stąd właśnie skojarzenie z oglądaniem.)
Sharman Caselli tarot
Praca w tej karcie to raczej praca w domu, czyli np. wychowywanie dzieci, troska o dom, prowadzenie gospodarstwa .
Jako miejsce pokazuję przede wszystkim dom rodzinny ,lub nasz własny, ale również mówi w szerszej perspektywie o mieście, gdzie się urodziliśmy.

Jest to karta posiadania swojego mieszkania lub domu.
Znajdziemy tu także sytuacje , w których po ciężkich chwilach następuje porozumienie ,zgoda i szczere wybaczenie.

Z ezoterycznego punktu widzenia mówi o połączeniu serca z trzecim okiem, czyli o doskonałej synchronizacji emocji z jasnowidzeniem -,,patrzenie sercem,,.
Osho Zen Tarot

Tęcza na dziesiątce kielichów zawiera w sobie wszystkie barwy naszych czakr, więc ta karta pokazuję ich doskonałe zharmonizowania,może również być wskazówką do energetyzowania czakr kolorami.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz