środa, 1 czerwca 2016

Ósemka kielichów- Odejście.


Odejście nie zawsze musi być smutne,zakropione morzem łez i westchnień. Ta karta mówi,że odchodząc pozostawiamy za sobą coś dobrze znanego, coś, co było naszym chlebem powszednim i może na moment napawać nas taka sytuacja strachem bądź żalem, ale jak wszystko i to przemija.
Ja jednak widzę w tej karcie uwolnienie od starych spraw, które nie dawały nadziei na wzrost czy rozwój. Dlatego warto czasem odkreślić coś grubą kreską i nie oglądać się za siebie. Przed wędrowcem ósemki kielichów jest tylko dziś i jutro,wczoraj nie istnieje.

Deviant Moon tarot
Za postacią 6 kielichów czyli przeszłość. Gesty rąk ,postawa ciała mówią ,że ona już tego co było nie chce.Dwa kielichy tworzą jakby bramę przez , którą wychodzi do nowego. Myślę ,że ładnie tu widać odejście z relacji. Zwróćcie uwagę na czerwoną suknie, ta kobieta ma dużo siły , energii aby iść do przodu.


Ludzie przedstawieni w tej karcie są bardzo wrażliwi, potrafią dogłębnie przeanalizować swoje uczucia.Szukać rozwiązań problemów w podświadomości, przepracowywać samodzielnie blokady, które noszą w sobie. Są otwarci na nowe przeszłość nie ma dla nich znaczenia poza lekcjami, które wyciągnęli z wcześniejszych doświadczeń.
W swej ciemnej stronie pokazuję osoby, które są uwikłane w jakieś toksyczne relacje czy to uczuciowe, czy zawodowe. Są nieporadne, nie umieją się wyzwolić z tych niszczących je więzów, ale również nie potrafią skorzystać z pomocy, która jest im ofiarowywana. Mają mnóstwo obaw, lęków, boją się samodzielności, wzięcia odpowiedzialności za własne życie i dokonania zmian.

W relacjach uczuciowych karta pokazuje rozstanie, rezygnacje ze związku, który emocjonalnie nie spełniał jednej ze stron. Tu spotykamy takie sytuacje, kiedy ktoś naprawdę wiele lat żył z drugim człowiekiem w nieszczęściu, w braku odwzajemnionych uczuć, a teraz nareszcie stawia pierwszy krok patrząc na siebie. Uwalnia się tym samym z toksycznej relacji.

W finansach mówi o odpływie gotówki. Zawodowo może pokazywać zmianę pracy, ale na całkowicie inny zawód niż do tej pory wykonywaliśmy.

Ogólnie pokazuję wyjazd, żałobę, poczucie straty, niechęć do kontaktów.Zmianę w naszych emocjach wobec kogoś lub czegoś.
Ezoterycznie może pokazać pracę z podświadomością, stosownie autohipnozy dla zastąpienia niekorzystnych kodów , oraz oczyszczenie po przez głęboką analizę.


W zdrowiu zwraca uwagę na układ moczowy.
Mona Lisa tarot
Na tej karcie widzimy kobietę , która odchodzi od krzyczącego tłumu. Trzyma kielich w dłoniach , skupia się na sobie, swoich emocjach . Jest bardzo skoncentrowana na własnym wnętrzu i wybiera własny spokój zdala od emocjonalnego zgiełku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz