poniedziałek, 20 czerwca 2016

Paz kielichów- Jestem taki delikatny :)

Langustl Tarot
Karta pokazuję romantyczną nature Pazie kielichów. W głowie serduszka ,fantazujene stworki .Kielich uniesiony na poziom głowy również może wskazywać ,że jednak nie rozum tu gra pierwsze skrzypce , a emocje .

W Paziu kielichów spotykamy osobę, która jest bardzo wrażliwa, delikatna odznaczająca się dużą wyobraźnią. Może pisać piękne wiersze, poematy, udzielać się artystycznie, ale bardzo często brakuje jej śmiałości i siły przebicia,aby zaprezentować swoje talenty. Nieśmiałość, brak pewności i obawy przed negatywną oceną otoczenia sprawiają,że taki człowiek nie umie się ,,sprzedać,, .
Jego wrażliwość i serdeczność przez wielu odbierana jest jako naiwność, więc taka osoba na odrodzę swojego życia zwyczajnie jest wykorzystywana.

 Dzieci w tej karcie potrzebują dużo czułości, ciągłego zapewniania o akceptacji, miłości. To, co podbuduje ich pewność siebie ,to pochwały i kreatywne zabawy,gdzie będą mogły rozwijać swoją twórczą naturę. Warto dbać, aby od najmłodszych lat spotykały się z rówieśnikami, uczyły się nawiązywania przyjaźni i samodzielności w kontaktach.

Najlepsze zabawy dla takich maluchów to malowanie, gra na instrumencie, tworzenie własnych niepowtarzalnych zabawek, czytanie książek fantazy, udział w kółkach teatralnych.


Kristall Tarot
Kobieta wśród kwiatów, zafascynowana ich zapachem, układa dłoń do medytacji. Widać ,że całkowicie oddaje się tej chwili , a wręcz upaja się tym, co ją otacza.Ten Paz kielichów może pokazywać duże zaangażowanie w obiekt uczuć, oddawanie się całym sobą temu, co uważamy w danym momencie za warte uwagi.
Pokazuję też przyjemne dla oka i serce miejsce w jakim będzie dane nam przebywać.


W uczuciach Paz kielichów pokazuję poznanie nowego, młodszego partnera. Początek przyjaźni. Pierwszy nieśmiały kontakt, flirt,romantyczny nastrój,miłe łechtające naszą próżność słowa.Z pewnością uczucie, którym osoba w tej karcie darzy obiekt swojej fascynacji jest dla niej zawsze pierwsze, niepowtarzalne i bardzo, bardzo silne.
Każda porażka uczuciowa u Pazia kielichów jest mocno przeżywana.
Niestety tak jak szybko i mocno Paz kielichów potrafi się zakochać ,tak równie szybko jego uczucie może się wypalić ,a on sam oddając się swoim marzeniom o miłości idealnej poszybuję w poszukiwaniu nowej podniety.

Deviant Moon tarot
Dla mnie ta karta pokazuję niewykorzystane szanse. Paz w tej talii ma w swoich dłoniach rybkę z perłą na języku.Może skorzystać z okazji i stać się bogaty, zainwestować w swój rozwój,swoje plany , a on  naiwnie bawi się z nią nie widząc tego, co chce mu zaoferować.
Postać na karcie ma jakby dwie skóry swoją ludzką i rybią może to oznaczać ,że potrafi doskonale się wczuwać ,wpasować w środowisko głeboko uduchowione , emocjonale . Jak również , że nie do końca poznamy jego prawdziwe obliczę, bo nie zawsze jest taką osobą jaką wydaje się na pierwszy rzut oka. Ta ostatnia uwaga szczególnie tyczy się do kwestii uczuć.


Ogólnie karta pokazuję zaproszenie na spotkanie. Chęć nawiązania przyjaźni i propozycje kontynuacji znajomości.
Jako miejsce pokazuję bardzo ładną romantyczną okolicę, to może być każdy uroczy park gdzie w pobliżu jest stawek, fontanna po śliczną kawiarenkę dopieszczoną w romantyczne bibeloty.


W zdrowiu wskazuję na problem ze stopami. Astrologicznie jest mu przypisany znak Ryb, dlatego stopy są tym czułym punktem. Najczęściej pokazuję mi odciski, odparzenia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz