poniedziałek, 21 marca 2016

As buław .- Płodność

Medieval tarot
Mężczyzna stoi na przeciw trzech dam. Wszystko wskazuję ,że jest bardzo płodny bo wszystkie kobiety są w ciąży :)Karta od razu pokazuję ,że tu nie znajdziemy stałego partnera .Czerwone okrycie i kapelusz jeszcze bardzie podkreślają jego energiczność i żywiołowość.

Karty buław to przedstawiciele energii męskiej w tarocie.
Osoby  reprezentowane przez Asa buław są to ludzie z inicjatywa, pełni pomysłów i przede wszystkim energii by je wdrożyć. Są optymistycznie nastawieni do innych i świata, dla nich szklanka jest zawsze do połowy pełna.
W swojej odwrotności karta pokazuję ludzi bez woli życia, apatycznych o złym stanie zdrowia lub nadpobudliwych i agresywnych.

W uczuciach karta pokazuję pożadanie , seks, chwilę uniesienia, a nie trwały związek.
W tej karcie relacje damsko męskie są przelotne i nastawione na konsumpcje. Na pytanie czy ktoś nas kocha? Karta odpowiada wzbudzasz w nim/niej pożądanie, pragnie cię.
As buław to karta płodności i samego aktu zapłodnienia.

W sprawach zawodowych wskazuję  rozpoczęcie nowych działań zawodowych, karty poboczne będą wskazywać w jakiej dziedzinie ta praca będzie wykonywana.
W finansach mówi o tym ,że dzięki własnej przebojowości ,zaprezentowaniu swoich talentów i wykorzystaniu okazji możemy liczyć na intratny interes . Jest to dla mnie  karta zaradności finansowej i dobrych inwestycji na przyszłość.

W zdrowiu zwraca uwagę u mężczyzn na potencje, oraz ogólnie na ciśnienie krwi.
Z ezoterycznego punktu widzenia  pokazuję takie dziedziny jak szamanizm, działania uzdrowicielskie –przekazywanie energii.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz