środa, 23 marca 2016

Dwójka buław- Wahanie/Stabilizacja/Osiągnięcie celu

78 doors tarot
Ilustracje na tej karcie jest doskonałym przykładem wahania .Kobieta jedną nogą jest za drzwiami , drugą przechodzi przez drzwi. Widać na jej twarzy strach, niepewność .Najpewniej zastanawia się czy przejść do przodu czy cofnąć się do tyłu a to sprawia ,że pozostaje w martwym punkcie, przynajmniej fizycznie bo mentalnie cały czas rozważa obie opcje.
Sharman -Caselli Tarot
Ta karta ukazuję dwójkę buław jako czas stabilizacji. Męzczyna spoglada w dal ,możliwę ,że rozważa jakąś podróż lub nowe działanie ale jasno widać ,że ma swoje miejsce na ziemii. Ma zamek , który zdobył , ma więc miejsce stabilizacji i zakorzenionego gruntu , które jest jego schronieniem.
Initiatory Golden Dawn Tarot
Jak długo trzeba pocierać drewienko o drewienko aby rozniecić płomień? Pewnie zabiera to sporo czasu:)
Postać na tej karcie ,może poszczycić się osiągnięciem celu bo jej dwie buławy wznieciły upragniony płomień. Karta doskonale ukazuję sukces we wszystkich dziedzinach ,życia o które pytamy.


Osoby reprezentowane przez dwójkę buław są to ludzie samodzielni, którzy mają głębokie zaufanie do siebie i dzięki temu odnoszą zasłużone sukcesy. Cechuje ich tolerancja i umiejętność znalezienia złotego środka w sytuacjach konfliktowych. Jeśli ktoś taki stanie na naszej drodze okaże się ,że łączą nas te same poglądy i spojrzenie na świat dlatego bardzo łatwo nawiązać z kimś takim długoletnią i trwałą przyjaźń.
W swojej odwrotności karta pokazuję człowieka niezdecydowanego, ciągle wahającego się co do podjęcia jakiejkolwiek decyzji co sprawia ,że wiele okazji przechodzi mu tuż przed nosem.
Stosunek takiej osoby do innych ludzi może być wtedy albo wręcz nieśmiały albo agresywny.

W sferzę uczyć pokazuję przyjaciela ,kogoś z kim łączą nas podobne przekonania, ale również może pokazać ,że dana osoba prowadzi równolegle dwa związki.

Zawodowo karta mówi o sukcesie i pewnej pozycji zawodowej , lub o zawarciu korzystnej dla nas umowy.
Jeśli chodzi o miejsca pokazuję nasze mieszkanie lub mieszkanie kochanki.

W zdrowiu wskazuje na wszelkie zabiegi bez użycia skalpela.

Ogólnie karta pokazuję sporty gdzie wymagane jest utrzymywanie równowagi czyli np. jazda na rowerze, deskorolce, chodzenie po linie, ćwiczenia na równoważni.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz