poniedziałek, 14 marca 2016

Król monet-Protektor/Uparciuch

Lo Scarabeo Tarot

Mężczyzna, który wypracował sobie swój status społeczny. Przeważnie w kartach pokazuję męża, ale nie jest to regułą, bo równie dobrze może pokazać stałego długoletniego partnera.
Mocno zżyty z rodziną i miejscem, w, którym mieszka. Nie w głowie mu dalekie podróże, przeprowadzki, szalone wyprawy on woli przewidywalność i rutynę. Ceni sobie spokój, tradycyjne wartości oraz wygodę. Według mnie ma sporo cech Papieża i upartość oraz sztywność poglądów jest jedną z nich.
Król monet to także ktoś, kto pomaga nam finansowo, lub nas utrzymuje,łoży na nasze utrzymanie.Jak widać na karcie powyżej on dosłownie siedzi na pieniądzach.
W swej odwrotności pokazuję po prostu materialistę i skąpca, człowieka, który żyje po to, aby inni jemu dogadzali. Nadużywa władzy, jaką posiada dzięki zasobnemu portfelowi.Patrzy na ludzi z góry,nie dostrzegając w nich żadnej wartości.

W finansach wróży zadowolenie materialne i mądre korzystanie ze zgromadzonej gotówki. Pokazuję też zbiory kolekcjonerskie jak i inwestowanie długofalowe zgromadzonej gotówki np. w lokaty długoterminowe. Ponieważ Król monet nie ryzykuje jego inwestycje są skierowane tam gdzie nie mam możliwości straty a zysk jest pewny.
Jeśli pytamy czy uda nam się coś sprzedać a wypada Król monet to karta ta mówi ,że osoba ta nie dokona zakupu gdyż woli nie uszczuplać swojego konta.

W zdrowiu wskazuję na układ kostny oraz ostrzega przez małą aktywnością fizyczną

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz