piątek, 11 marca 2016

Rycerz monet-Rzetelność

Mucha Tarot

Rycerz monet to człowiek godny zaufania, przyjaciel opoka w trudnych chwilach. To osoba słowna, rzetelna, ale brak mu w życiu lekkości i wyobraźni.
Ważne dla niego są finanse i bezpieczeństwo materialne.
Jest dobrym pracownikiem, który wykonuje polecenia szefa, ale brak mu własnej inicjatywy i kreatywności. Przy swoim posłuszeństwie znakomicie sprawdziłby się w roli wojskowego.

W miłości karta pokazuję,że trafiliśmy na mężczyznę, który ma poukładane w głowie, wie, czego od życia chce a nawet ma plan jak to życie ma wyglądać.
Rycerz monet jest wiernym partnerem, który spełni oczekiwania niejednej kobiety po przejściach uczuciowych.
W swojej odwrotności może pokazać typ człowieka, którego uważamy za nudnego i nazywamy ,,ciepłą kluchą,, Kobiety , które szukają partnera z fantazją, romantyzmem nie znajdą tego u tego Pana.
Do Rycerza monet pasuje albo kobieta z inicjatywą, której nie przeszkadza,że to ona będzie nadawać rytm związkowi. Albo kobieta, która naprawdę szuka spokoju i pewności w życiu a świat i to jak postrzegają ich związek inni nie ma dla niej znaczenia.

W finansach karta mówi o stabilizacji materialnej, stałej pensji, stałych wpływach.
Charakterystyczna cecha wyglądu to według mnie masywniejsze udna.

W zdrowiu karta zwraca uwagę na nogi i układ trawienny.Często pokazuję problem ze zrzuceniem wagi zpowodowany brakiem ruchu i zbyt ciężkim odżywianiem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz