środa, 18 maja 2016

Dwa kielichy-Połączenie.

Autor-Amanda Cass

Dwa kielichy pokazują znalezienie wspólnej płaszczyzny z drugim człowiekiem na poziomie emocjonalnym.
Osobowość, jaką ta karta pokazuję to człowiek tolerancyjny, bardzo otwarty i chętny do poznania punktu widzenia drugiej strony. To także ktoś, kogo cechuję duża wyrozumiałość, empatia i zwyczajne przyjacielskie odruchy serca.
Często mówi się,że to nasza druga połowa, ktoś, kto nas uzupełnia na każdym poziomie tworzonych relacji.
W swojej odwrotności dwa kielichy pokazują osobę konfliktową, nietolerancyjną, która zawsze stawia swoje zdania jako to jedyne i właściwe.Taki człowiek chcę przekształcić drugą stronę w klona samego siebie.

Osho Zen Tarot
Bardzo podoba mi się wizerunek dwójki kielichów w tej talii. Pokazuję on zachowanie odrębności każdego drzewa, tak jak ludzie w zdrowej relacji pozostają sobą znajdując wspólną płaszczyznę porozumienia.
Zdrowa relacja nie wchłania i nie podporządkowuje drugiej strony.Zdrowa relacja daje nam wolność i przestrzeń do pozostania sobą.


W relacjach uczuciowych pokazuję zawarcie związku małżeńskiego, dobrą komunikacje między partnerami, ogólnie to,że jesteśmy w relacji.
Przy negatywnych kartach pobocznych może mówić o zerwaniu zaręczyn, związku lub konflikcie między partnerami.

Zawodowo pokazuję podpisanie dobrej umowy.
Również w kwestii finansowej jest to pozytywna karta mówiąca o otrzymaniu zapłaty za wykonywane zlecenie.

W zdrowiu objawie mi się z jednej strony dość nietypowo bo pokazuj uszy .A tradycyjnie ponieważ jest to karta,,mokra,, i mamy tu dwa kielichy, pokazuję wymianę płynów ustrojowych czyli w dolegliwościach zdrowotnych zwraca uwagę na narządy płciowe jak również usta (dla mnie to karta pocałunku J )
Cosmic tarot 
Pocałunek :*

Ogólnie mówi o  spotkaniu, pocałunku, przyjaźni, partnerstwie, wzajemność.Może pokazać w biżuterii stop złota i srebra ,połączonych w jeden wyrób .
Dwa kielichy mówią ,że potrafimy połączyć rozum z intuicją .

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz