poniedziałek, 9 maja 2016

Dziewiątka buław-Zatrzymanie.

Ogólnie dziewiątka buław mówi o zatrzymaniu w dziedzinie życia, o którą pytamy.
W pozytywie pokazuję osoby silne fizycznie, wytrwałe, odważnie wychodzące naprzeciw wyzwaniom,jakie niesie im los. W towarzystwie takich ludzi czujemy się bezpieczni i zaopiekowani, bo ich postawa i zachowania sprawia,że nie mamy wątpliwości, co do ich rzetelności i szczerości intencji.
Karta zeprezentuję osoby, które mają doświadczenie życiowe, dzięki czemu czerpią naukę z przeszłości przez, co są bardziej przezorne.
Golden tarot
Przykład osoby odważnej, doświadczonej o czym mówi rana na głowie.Rycerz w białej zbroi o czystych intencjach ,honorowy i prawy.

W negatywnie pokazuję tchórzy,ludzi, którzy wypatrują ataku z każdej strony i wszystkich podejrzewają o niecne zamiary. Znajdziemy tu również osoby , bierne nie wykazujące inicjatywy wobec niczego i nikogo. Jednym słowem marudy , które czekają aż ktoś coś za nich zrobi.

Deviant Moon tarot
Na wizerunku tej karty mamy przykład osoby , która utknęła .Nie wykorzystuje możliwości jakie ma by wyjść z ciemności. Obok niej jedna zapalona buława , którą może oświetlić sobie drogę do wolności ale ona tego nie widzi ,za bardzo skupia się na przeżywaniu swojej prywatnej rozpaczy.


W relacjach uczuciowych pokazuję zatrzymanie,życia uczuciowego lub, jeśli jest jakiś partner mówi,że ta relacje jest nierozwojowa i po prostu stanęła w martwym punkcie.
Zawodowo może pokazać żołnierza, ochroniarza, żandarmerie lub tak jak wcześniej napisałam wstrzymanie na polu zawodowym.
W zdrowiu zwraca uwagę na układ krążenia, często pokazuję zwężone żyły przez wysoki poziom cholesterolu lub zakrzepicę żył,skrzepy.

Ezoterycznie pokazuje rytuały ochronne z wykorzystaniem żywiołu ognia(świece,kadzidła).
Dark grimoir tarot
Tu ładnie widać energię dziewiątki buław w postaci kręgu ognia zabezpieczającego kobietę przed otaczającymi ją demonami.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz