środa, 25 maja 2016

Trójka kielichów-Kobiecość w 101 %

Z tej karty na pierwszy rzut oka bije dużo pozytywnej energii. Jest to karta bardzo radosna,ale nie rzadko pokazuję nadmiar emocji, łzy, deszcz za oknem.
Woda nawadnia, przyczynia się do wzrostu, ale też może spowodować gnicie i rozkruszyć najtwardszą skałę.
Autor Amanda Cass

 Pozytywna osobowość w tej karcie to ludzie towarzyscy, weseli, z łatwością odnajdujący wspólny język z każdym, kto znajdzie się w ich otoczeniu. Potrafią doceniać życie, cieszyć się chwilą, to urodzeni optymiści, którym uśmiech nie schodzi z twarzy.
Kobiety w tej karcie są bardzo kobiece, obfite biodra, piersi , jednym słowem mówiąc 101 % kobiecości.
Avalon tarot
Pięknie tu widać kobiecość :) 

W negatywie karta pokazuję osoby nadwrażliwe, folgujące sobie z jedzeniem i alkoholem. Nic ich nie cieszy,marudzą,narzekają obniżając energię osób, którymi się otaczają.

W relacjach uczuciowych dla mnie to karta związku, który jest bardzo szczęśliwy i spełniony również na polu potomstwa. Związki sygnowane trójką kielichów są wiecznie młode, pełne pożądania i świeżości. Karta w swej gorszej stronie może pokazać, że ktoś trzeci pojawia się w naszej relacji,lub trudność z poważniejszą deklaracją ze strony partnera bo chcę on zachować jakiś margines wolności w związku.

Sprawy zawodowe i finansowe są w tej karcie naznaczone sukcesem i przynoszą nam dużo satysfakcji .

Ogólnie karta pokazuję dobrą zabawę, spotkanie towarzyskie przy alkoholu, cieszenie się życiem, pozytywne wieści dotyczące ciąży. Często pokazuję urodziny, chrzciny, imieniny , typowe okazje do świętowania. 

Tarot 12 krzeseł.
Spotkanie towarzyskie.

Zdrowotnie Trójka kielichów + Cesarzowa pokazuje cellulit na udach. 

Trójka kielichów pokazuję również oczyszczenie się przez wyrzucenie emocji, łzy,lub oczysczanie przy użyciu wody z solą.
Ostara tarot
Na wizerunku karty mamy trzy osoby ( jednej widać tylko dłonie) . Jedna pije z kielicha, druga w niego patrzy ,trzecia tylko go trzyma ,ale widać ,że z dużą dozą troski.Emocjami można się upajać , można je oglądać z boku jak również pielęgnować.
Żaby na karcie ściśle związane są z oczyszczaniem ,płodnością i uzdowieniem .

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz