poniedziałek, 12 października 2015

Koło fortuny -Życie to karuzela.


Anna K. tarot.
Na wizerunku karty postać kobiety kręcąca młynarskim kołem w porównaniu do ludzi jest ogromna i za pewne ma podkreślić, że naszym tarotowym kołem kręci coś,, większego,, od nas ludzi. Kobieta olbrzym to dla mnie,, ręka,, przeznaczenia.Na ilustracji widać 4 cykle ludzkiego losu. 
Na samej górze gdzie świeci Słońce –szczęśliwa para, wznosząca toasty promieniująca radością.
Po prawej pod wpływem obrotu koła spada człowiek a więc to, co wzniosłe,radosne już opuszcza jego życie. 
Na samym dole nie ma już postaci ludzkiej, ale jest ciemność, która napawa lękiem, jest złowroga i możliwe, że nikt z ludzi nawet nie chcę wiedzieć, co tam na nich czeka. To moment całkowitego upadku w naszej drodze życia.
 Po lewej ostatnia czwarta część koła i tu widzimy kobietę, która wspina się po jego brzegu, aby dotrzeć na sam szczyt do słońca a wiec jej los już niedługo się na nowo odmieni.

Koło fortuny to karta przeznaczenia, losu . Mówi o tym ,że pewne wydarzenia w naszym dotychczasowym życiu zostały już z góry zaplanowane ,możliwe, że jest to po prostu doświadczenie karmiczne i musimy je przeżyć.
W zależności, na jakim etapie swojego życia obecnie jesteśmy Koło fortuny albo może nas wynieść swoim obrotem w górę albo skierować w dół i dać niezapomnianą lekcję upadku.
Jest to karta cykliczności.

Miejsca, jakie pokazuję to kasyna, giełdę, punkt totalizatora sportowego, autostradę, linie kolejową czy tramwajową.
Koło, jako że jest w ciągłym ruchu pokazuję przemieszczanie się a co za tym idzie wszelkie pojazdy od roweru, samochodu począwszy po pociągi, tramwaje, metro, autobusy.Analogicznie Koło fortuny w pytaniach o pojazd może wskazywać na problem z kołem lub rozrusznikiem.

Zdarzyło się,że karta ta pokazała mi plac zabaw dla dzieci z karuzelą w tle i przyjazd cyrku do miasta.
Zawody w tej karcie to głownie zawody związane z podróżowaniem i hazardem czyli przedstawiciel handlowy, kierowca, kurier,krukier,sprzedawca części samochodowych itp.

W miłości karta w zależności od pytania i pobocznych kart może pokazać,że spotkamy kogoś dosłownie z przeznaczenia jak również ,że los sprawi iż drogi kochanków się rozejdą.
W zdrowiu zwraca uwagę na funkcjonowanie wątroby oraz sprawy związane z hormonami.

Na koniec chciałam powrócić jeszcze do tematu gier i hazardu. Według mnie samo Koło fotyuny nie pokazuję wygranej a jedynie gre ,to jak ona pójdzie jakim efektem się zakończy obrazują karty obok.
London Eye -Millennium Wheel


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz