piątek, 16 października 2015

Piatka buław- ,,Może zostać tylko jeden,,

Elves tarot
Na wizerunku karty trwa bitwa .Kolor czerwony podkreśla agresje i moc energii, która drzemie w tej karcie. W samym centrum grafiki widzimy Elfa, który przebija drugiego buławą- wygrać może tylko najlepszy w tym pojedynku.

Piątka buław to karta wielkiej energii potrzebnej do działania. Głównie pokazuję rywalizację, sport ,potyczki między ludzkie, bijatyki.
W miłości najczęściej pokazuję mi po prostu seks. W pytaniu czy kocha ? Karta odpowiada –pociągasz go seksualnie.Ale równie dobrze może pokazać kłótnie i spory w związku po rękoczyny.

W sprawach zawodowych wskazuję na gorącą atmosferę w pracy tz ,,wyścig szczurów,, . Jeśli starasz się o pracę karta mówi,że czeka cię duża rywalizacja, bo nie jesteś sam na dane stanowisko.
W sprawach dotyczących nauki karta oznacza zdawanie egzaminów, kartkówki, klasówki lub konkursy z nagrodami.
Jest to również karta  przebijania ofert np. na allegro, gdy trwa licytacja aukcji i tu karta radzi się postarać, bo znów nie będziemy jedynymi chętnymi, aby wygrać.

Piątka buław to także karta uprawiania sportów siłowych.
Miejsca w tej karcie to wszystkie miejsca związane ze sportem począwszy od siłowni po boisko do gry w piłkę. Sale lekcyjne, miejsca gdzie odbywają się konkursy, duże skupiska ludzi zainteresowanych jedną dziedziną rywalizacji.
W sferze zdrowia pokazuję mi stany zapalne, jak również stłuczenia i skoki ciśnienia krwi.

Na koniec wyjaśnie skąd cytat ,,Może zostać tylko jeden,, Jak spojrzałam na kartę piątki buław  Elves tarot to stanął mi przed oczami  film ,,Nieśmiertelny,, :) i cytat pochodzi właśnie z tego filmu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz