poniedziałek, 2 listopada 2015

As monet-Szansa do wykorzystania .

Tarot of Reflections
Na niebie duża moneta ,która w całym krajobrazie przypomina jasno świecące słońce na niebie. Poniżej łagodne góry  a bliżej przepiękna bujna łąka bogata w kwitnące kwiaty.

As monet to bardzo pozytywna karta, bo karta ogromnej szansy na pozytywne zmiany.
 Moneta przypomina najjaśniejszą z gwiazd, czyli Słońce, dzięki któremu wszystko wzrasta, kwitnie. Dzięki Słońcu jest ciepło, optymistycznie a świat wydaje się lepszy. Słońce to naturalna witamina D a bez niej zapadamy na depresje, częściej dopada nas smutek, oraz zaniża się nasza odporność.Bez witaminy D nasze kości nie są mocne więc wzrost byłby praktycznie niemożliwy.

W finansach ta karta to znak,że czeka nas pozytywna zmiana np. trafi się okazja na lepszą pracę z dobrym zarobkiem, albo dostaniemy podwyżkę w pracy, lub los uśmiechnie się do nas w postaci trafienia na szanse gdzie bardzo dobrze możemy zainwestować nasze pieniądze tak, aby je pomnożyć z dużym zyskiem.
As monet to również niespodziewany prezent jak i powiększanie zbiorów kolekcjonerskich.

Jako zawód często pokazuję mi osoby, które zajmują się handlem nieruchomościami lub działają w branży budowlanej.
W miłości może pokazać oświadczyny .

Karta  pokazuję rozkwit wszystkiego, w co zainwestujemy swój czas i finanse. Dotyczyć może to równie dobrze własnej firmy ,dokształcenia jak również związku partnerskiego.
To taka nasza sadzonka z której może wyrosnąć duże silne drzewo jeśli tylko skorzytamy z danej nam przez świat okazji.

As monet pokazuję mi początek budowy domu, czyli stawianie fundamentów. Z bardziej prozaicznych przedmiotów karta pokazuję po prostu tabletkę ,pierścionek, obrączkę .

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz