środa, 4 listopada 2015

Dwójka monet - Płynę po wzburzonych falach życia...

Tarot 78 drzwi 

 Kobieta i mężczyzna skaczą w sam środek wirów,które tworzą znak nieskończoności. Niby wiry są osobne a jednak woda jest jedna, więc można wnioskować,że energia męska i kobieca ma wspólny mianownik choć nie połączony bezpośrednio .

Dwójka monet to karta gry ,zabawy ,luźnego podejścia do pracy czy relacji. Nie znajdziemy w tej karcie stabilizacji ani trwałych podstaw.

W miłości karta może pokazać związek, w którym,, bujamy się ,, niby jesteśmy razem, spotykamy się, ale każde ma swój osobny świat, dom i jakoś nic nie przemawia za tym, żeby związek ten zalegalizować. Jeśli karta ta mówi o relacji są to tak zwane relacje wolne,mogą dawać radość,zabawę póki nie oczekujemy od partnera czegoś więcej.

Jeśli chodzi o pracę i finanse karta pokazuję dwa źródła dochodu, dodatkową możliwość zarobku lub pracę, która jest zajęciem na krótkie umowy typu zlecenie, umowa o dzieło.
Finansów dużych tutaj nie ma, ale jeśli karta pokazuję drugie zajęcie to zawsze jest to dodatkowy dochód, więc z tego należy się cieszyć.
Praca w dwójce monet może być zajęciem , które jednocześnie staje się dla nas relaksem i sprawia ,że wykonywana jest bez uczucia ,,muszę,, a z uczuciem ,,chcę,,.

Również karta ta pokazuję dosłownie grę czy to w totolotka, w kasynie lub na automatach. Może pokazywać małą wygraną,mnie jednak pokazuję samą grę nie koniecznie z zyskiem, ale wyjściem na zero.
Dwójka monet jest dla mnie również kartą więzi rodzinnych pokazuję mi pokrewieństwo typu kuzynostwo, wujostwo itp.Plac zabaw, łącze internetowe, telefoniczne, przelew z jednego konta na drugie to również zawiera się w tej karcie.

Osoby  sygnifikowane przez dwójke monet są podobne do tarotowego Głupca, niestabilne, niepoważne, wieczne dzieci wyskakujące z żartami. Cechuje je brak zdecydowania, wewnętrzne rozbicie i trudność z dokonywaniem wyborów w życiu.
Z pozytywów może pokazać osobę , ktora bardzo łatwo wręcz płynnie przystosowuję się do zaistniałych zmian w życiu.Można powiedzieć, że cokolwiek by się nie działo płynie z prądem bujając się jak okret na falach oceanu...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz