piątek, 13 listopada 2015

Trzy monety-Specjalista w swojej dziedzinie.


Dürer Tarot
Mężczyzna w skupieniu rzeźbi orła w pniu drzewa. U jego stóp moneta, na której widnieje wizerunek bukietu ze zboża (zbiory, płodność). U góry dwie monety na jednej wizerunek króla (władza, zaszczyty) na drugiej skrzydła z jedynką w tle ( dla mnie to symbol zdobycia pierwszego miejsca w jakiejś dziedzinie życia oraz wzniesienia się ponad przeciętność)

Tak jak w tytule w trójce monet znajdziemy osoby,które są specjalistami w dziedzinie, której się poświęcają.
Zawodowo karta pokazuję awans,ale taki, który sobie sami wypracujemy. Nie jest on dany za nic,tu zostanie doceniony nasz wkład w pracę nasza wiedza, doświadczenie i przede wszystkim wyniki.
Karta również pokazuję przyuczanie do zawodu, czyli czerpania z doświadczenia osoby, która staje się naszym autorytetem.

Jeśli chodzi o sferę finansów możemy się spodziewać,że nasze finanse rozkwitną a rzeczone działania przyniosą nam oczekiwany zysk.
Są tu szkolenia, praktyki zawodowe, staże –ogólnie nauka z pracą w tle. Zdobycie tytułu mistrza, doktora,magistra itp. Zdanie egzaminu z wyróżnieniem, wygrana w zawodach, konkursie, publiczne uznanie zasług.

W miłości karta wskazuję,że w związku pojawiła się osoba trzecia i najprawdopodobniej jest to ktoś kto pracuję z osobą o , którą pytamy.

W życiu codziennym karta pokazuję również ćwiczenia mające na celu wyrzeźbić ciało, czyli np. siłownia.


Osoby w trójce monet to ludzie na wyższych stanowiskach,albo prowadzący własny biznes albo mający dużą swobodę działania w firmie. Takich ludzi cechuję nieskończona chęć podnoszenia swoich kwalifikacji. Człowiek w tej karcie wie,że dla wielu jest autorytetem i wzorem do naśladowania i to daje mu napęd do doskonalenia swoich umiejętności.
Są to ludzie skrupulatni, szczegółowi odpowiedzialni za zadanie jakie zostanie im powierzone.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz