poniedziałek, 28 września 2015

10 buław-wieża-5 mieczy

Initiatory of golden dawn tarot
Ten układ kart pokazał mi sytuacje w której doszło do kłótni miedzy partnerami , z rękoczynami włącznie co doprowadziło do interwencji policji i spacyfikowania obojga ludzi.

A teraz rozłóżmy tą sytuację na części pierwsze.
10 buław-tu akurat jest mężczyzna ,ale w tym konkretnym przypadku karta pokazała energię kobiety.Tak też się złożyło, że w domu jest pies i kłótnie wybuchają o to, kto z nim wyjdzie a kto nie.Na karcie widzimy ,że za postacią są drzwi ,które skrywają za sobą ogień, on niemal wybucha. Nasza bohaterka była tak nabuzowana emocjonalnie jak ten żar za drzwiami,czekała na Pana aż wróci i od wejścia  go zaatakowała pretensjami ,wykrzykując przy okazji całe mnóstw innych żali.
Mleko się wylało energia z jednej strony została rozładowana więc i Pan nie pozostał dłużny.
Tu dochodzimy do karty Wieży.
Wieża-widać, że obie postacie z hukiem wypadają z wieży ogień ,który miał swój początek w 10 buław sprawił ,że dach ,,domu,, który tworzyli wybuchł. Zaczęła się kłótnia ,bijatyka z obu stron .Tak samo mocna ze strony kobiety jak i mężczyzny. Oboje porządnie się poranili fizycznie nie licząc już emocjonalnych obelg.
Gdy wybucha taka awantura nie da się jej schować w czterech ścianach mieszkania i tak dochodzimy do karty 5 mieczy.
5mieczy-na karcie mężczyzna został obezwładniony,przez kogoś silniejszego i posiadającego na tyle władzę ,że publiczność , która skupiła się wokół wydarzenia nie reaguje.Ta sama sytuacja miała miejsce w tym zdarzeniu tyle ,że dotyczyło to nie tylko mężczyzny ale i kobiety.Zostali uspokojeni przez wezwanego policjanta ,najprawdopodobniej mogli się poczuć zawstydzeni i upokorzeni bo uczestniczyli w tym sąsiedzi ,którzy chcąc nie chcąc wyrobili sobie zdanie o awanturującej się parze.
I tak zakończyła się ta nieprzyjemna sytuacja .

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz