środa, 30 września 2015

Krwawy ksieżyc w Królowej monet

Krwawy księżyc był piękny szkoda ,że nie udało mi się zrobić zdjęcia ,które oddałoby ten nieziemski widok.

Ludy lescot tarot
Myślę ,że karta bardzo fajnie mi zobrazowała zjawisko które miało miejsce z 27/28 września czyli Pełnie zwaną Krwawym księżycem.
Na wizerunku karty widzimy piękną kobietę, która wskazuję dłonią na róże. Wyraźnie widać ,że za kwiatem jest światło które go oświetla.
Karta bardzo obrazowo pokazuję Księżyc z czerwienią na jego tarczy.

Każda królowa przedstawia pełnie swoich możliwości .
Królowa monet nosi w sobie podobieństwo do Cesarzowej –żony, matki kobiety,która korzysta z życia i żyje na wysokim poziomie materialnym.
Karta również przypomina energię Maga i tą pozytywną i negatywną. Drzemią w niej duże możliwości rozwoju, duży potencjał działania i tak samo jak Mag potrafi,,czarować,, w razie potrzeby. Na tej karcie mamy króliczka przy tronie królowej jest on symbolem płodności, twórczej energii,ale również ten sam królik przypomina królika z kapelusza iluzjonisty i tu jest podobieństwo do ciemnej strony Maga.

W nawiązaniu do pełni księżyca,Królowa monet pokazuję często kobietę w ciąży, bo czyż brzuch ciężarnej nie przypomina cyklu księżycowego, którym jest pełnia.
Poza tym w tej karcie bardzo często pokazują się osoby zamożna materialnie, ale nie tylko, bo również osoby,które mają po prostu bardzo dobry gust i potrafią za niewielkie pieniądze ubrać się stylowo i równie stylowo urządzić swoje domowe zacisze.
Zawody, jakie ta karta przedstawia to modelka, matka, która poświęca się wychowaniu dzieci i pracuję w domu, jubiler, hostessa, kosmetyczka, pośrednik sprzedaży nieruchomości, bankowiec, makler, stomatolog.
Miejsca obrazujące przez tą kartę są adekwatne do zawodów powyżej czyli ; dom matki, salon kosmetyczny, fryzjerski, każde lokum gdzie możemy poddać się nieinwazyjnemu upiększaniu swojego wizerunku, sklep jubilerski, biuro nieruchomości, bank, giełda, gabinet stomatologiczny.
Przy mężczyźnie Królowa monet najczęściej pokazuję po prostu żonę i tu znowu mamy ładne porównanie obrączki do księżyca w pełni .
Karta często wskazuje jako przedmiot biżuterie.
W zdrowiu zwraca uwagę na biodra oraz schorzenia skóry.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz