środa, 9 września 2015

Mag-geniusz kontra oszust.

Jest tyle odsłon tej karty ,że nie wiem od czego zacząć a na czym skończyć. Pewnie opisze jak zwykle ułamek znaczenia Maga a w innych postach będę do niego powracać.
Sherlock Holmes tarot
Sherlock Holmes doskonale oddaje  sens karty Maga.Przede wszystkim jak wiadomo z drobnych niepozornych śladów potrafił wydedukować rozwiązanie niemal każdej zagadki.Był doskonalym obserwatorem, chemikiem, matematykiem ,bokserem i skrzypkiem . Więc zajęć i możliwości rozwoju jak to Mag miał bez liku a jednak potrafił wykorzystać każdą umiejetność.Cały czas się uczył rozwijał eksperymentował , by byc lepszym dla samego siebie.

Przede wszystkim karta ta pokazuję osobę, która ma duży potencjał. Osoba którą reprezentuje ta karta ma w sobie duży magnetyzm.Jest bardzo obrotna, interesuje się wszystkim kwestia tego, na co tą drzemiącą energię wykorzysta. 
Może ukierunkować ją na jasną stronę działania i wtedy karta pokazuję twórczego człowieka, który bardzo elokwentnie posługuję się słowem, umie przemawiać, pięknie pisać dlatego przyciąga tłumy.
To człowiek z ikrą inicjatywą,on chcę a wręcz musi poznawać świat taka już jego natura.
Mag pokazuję mi zawody takie jak lekarz specjalista, który ciągle podnosi kwalifikację by być lepszym w dziedzinie, którą praktykuje.
Również fizyka, chemika, nauczyciela, astrologa. Wszystkie zawody w Magu są ze swojej natury dość złożone, więc przy ich wykonywaniu cały czas jest potrzeba zgłębiania wiedzy z wielu źródeł.


Gothic Vampire tarot
Ta karta najbardziej pasuję mi do mroczniejszej strony Maga. Pokazuje wampira który wprowadza w trans kobietę swoim wzrokiem, a tym samym pokazuję jej rzeczywistość taką jak on chcę aby widziała .

W swoich cieniach karta objawia człowieka, który kłamie, manipuluje ludźmi dla uzyskanie tego, czego aktualnie pragnie.
W miłości często wskazuję na uwodziciela, który mówi to, co chcemy usłyszeć.

Czaruś,bawidamek, hipnotyzujący swoim urokiem a raczej rolą, jaką przed nami odgrywa.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz