piątek, 18 września 2015

Diabeł XV


Gdyby Diabeł ,,pokazywał ,, się w tej postaci , to raczej nikogo by nie skusił ;)
Zazwyczaj ,,pokazuję się,, ....tak ...
...i w takiej ponętnej postaci jak ta kobieta może skusić prawie każdego :)

W miłości karta ta wskazuję na relacje toksyczne. Zazwyczaj są to takie związki gdzie ,,władzę,, sprawuję jedna ze stron i przeważnie jest to ,,władza ,,psychiczna nad osobą, z którą jest.
Druga strona tego związku, chociaż cierpi,nadal tkwi w tej relacji. 
Dlaczego tak jest?
 Odpowiedzi może być wiele;
-bo się boi być sama
-bo nie chcę zobaczyć prawdziwego oblicza partnera
-bo,,łatwiej,, jej się okłamywać wierząc,że jak troszkę poczeka,,to on się zmieni,,
-bo pociąg seksualny jest silniejszy od rozsądku
-wreszcie popularny cytat,,niechby pił ,niechby bił , byle by był,, podsumowuje wszystkie powyższe, bo.
Diabeł to nie miłość płynąca z serca czysta i otaczająca troską drugiego człowieka. Diabeł to żądza, namiętność,powierzchowność i nic ponad to.
Również w tej karcie pokazują się sytuacje kiedy relacja bazuje na zasadzie sponsoringu, jest tutaj jasno określona zasada coś za coś i choć może to jednej ze stron nie sprawiać przyjemności ,tkwi ona w tym związku dla korzyści materialnych. Zwyczajnie można nazwać taki układ prostytucją.
W pytaniach o wierność partnera karta pokazuję zdradę fizyczną.

 The book of shadows tarot 

Karta Diabła to także wszelkie uzależnienie, od  jedzenia , alkoholizmu, hazardu, seksoholizmu. Zbieractwo,uzależnienie od zabiegów chirurgii plastycznej, markowych ciuchów, modnego wyglądu.
Miejsca, jakie ta karta pokazuję to domy publiczne, kasyna. Dom kochanki, miejsca spotkania sekt, niebezpieczne ciemne zaułki w mieście,.

Orakulum Vizi Ciro Marchetti
Kart Przyciąganie-Magnetyzm-Zauroczenie

Człowiek,który pokazuje mi się w tej karcie to zazwyczaj oszust, który pod miłymi słówkami łechtającymi nasze ego chcę coś uzyskać nie dając nic w zamian.
Wygląd fizyczny osoby pokazanej przez kartę Diabła zwyczajowo jest bardzo przyjemny dla oka. Taki człowiek ubiera się modnie, przyciąga wzrok innych, wybija się na tle towarzystwa  i co najważniejsze, kiedy, ktoś ocenia człowieka po wyglądzie bardzo łatwo jest w stanie wpaść w sidła Diabła.
Diabeł to nie potwór ze szponami, ale elegancki mężczyzna lub piękna kobieta, od której nie możemy oderwać oczu i tu tkwi całe niebezpieczeństwo tej karty.

W finansach karta pokazuję kredyty na zasadzie złodziejskich odsetek. Szybkie pożyczki tak zwane,,chwilówki,, z dużym oprocentowaniem, pożyczki u lichwiarzy. Brudne pieniądze zdobyte w nieuczciwy sposób.

Diabeł także pokazuję niebezpieczne wypadki typu poparzenia ,oraz dosłownie wypadki gdzie pojawia się krew.

W temacie zdrowia zwraca uwagę na skórę,  kości szczególnie kolana,choroby weneryczne, choroby krwi, zapalenia , wysoką gorączkę.


Jeśli chodzi o bardziej ezoteryczne przykłady działania karty Diabła to zazwyczaj wskazuję mi ona na podłączenia ,obcych bytów lub niekorzystne działanie żyjących ludzi którzy osłabiają człowieka dosłownie wysysając z niego energię.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz