poniedziałek, 7 września 2015

Kapłanka

Medieval tarot
Bardzo podoba mi się Kapłanka z tali Medieval tarot bo według mnie pokazuję oba oblicza karty.
Kobieta emanuje spokojem, jest skupiona na zgłebianiu wiedzy .Biały(kolor czystości duchowej niewinności) płaszcz okrywa jej ramiona.Suknia w kolorze nieba pokazująca jej połączenie ze światem snu, intuicji, duchowego rozwoju.Otaczaja ją mur który może pokazywać izolacje , tajemnicę ale nie jest to mur bez drzwi bo widać je wyraznie na karcie.W każdej chwili może podążyć ścieżką do wyjścia i albo sama odkryć nowe nieznane albo wpuścić kogoś do siebie ofiarowując mu poznanie -wiedzę , którą posiada.

Różnie ta karta mi się objawia ,ale to też kwestia zadanego pytania do tarota.Przede wszystkim Kapłanka bardzo często pokazuję mi tajemnicę, coś co jest ukryte, o czym nie wiemy .Nie musi to być coś negatywnego może to poprostu być niespodzianka-prezent który ktoś dla nas ma ,coś co po odsłonieciu kurtyny dostarczy nam chwili radości i szczęście.
Kapłanka to także kobieta mądra,oczytana ,posiadająca wiedzę i tą zdobytą i tą głeboko intuicyjną po którą często sięga w swej życiowej drodzę.
W Kapłance znajdziemy wszelkie zawody związane z intuicją jak choćby wróżenie ale nie tylko , bardzo często a nawet częsciej od wrózki karta pokazuję mi po prostu kogoś kto opiekuję się innymi bo posiada duże pokłady empatii, zrozumienia i troski. To może być osoba pracująca w domu opieki, opiekunka dla dziecka,pielęgniarka,zakonnicę,ktoś kto jest wolontariuszem we wszelkich placówkach, które mają pomagać wspierać zwięrzeta czy ludzi.Kapłanka emanuje dobrocią, spokojem ,zrozumieniem, jest to osoba której możemy zaufać.

W pytaniach o związki czesto wskazuję na kochankę .W swej gorszej odsłonie pokazuję też osoby , które są zby mocno pozamykane na otoczenie ,czy to z powodu własnych lęków fobii czy też wybujałego ego i przekonania ,że wiedzą więcej niż inni.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz